Створили дивовижний світ, де ожили великодні символи

7 травня 2024 року чудовий, дружній, талановитий колектив Шполянського міського парку дитячого дозвілля на чолі з директором Оксаною Різник отримав подяку Шполянської міської ради ОТГ за активну пропаганду та популяризацію народних традицій серед дітей та дорослих жителів громади, створення неповторних декорацій, які стали справжньою окрасою парку, відродження та збереження національної культури й духовності, формування громадянської свідомості, почуття патріотизму та з нагоди Великодня.
Вручаючи заохочення за працю, в.о. міського голови Олег Кошовий підкреслив, що дитячий парк є однією з окрас нашого міста, яка слугує чарівним острівцем дитинства, де малеча та дорослі можуть відпочити й на якийсь час відключитися від турбот повсякдення.
Піклуючись про затишок і атмосферу, колектив постійно створює красу й казку в дитячому парку, щоразу створюючи неповторні декорації до всіх свят, плануючи і реалізовуючи спільно з творчими колективами нашої громади (КЗ «Центр культури та дозвілля», «КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді»») різноманітні активності для дітей.
Дякуємо за вашу роботу, красу й добро! Вітаємо із заслуженою відзнакою разом зі словами вдячності ЗСУ, які стоять на варті спокою, миру й добра!
Поділитись:
Перейти до вмісту