Світло для кожної дитини у нашій громаді

Мінреінтеграції спільно з МВС та ЮНІСЕФ реалізують проєкт з розповсюдження світловідбиваючих браслетів для дітей під гаслом «Світло для кожної дитини», аби маленькі українці мали можливість убезпечити себе в темний час доби в умовах недостатнього освітлення.
Наша громада активно долучилася до участі в цій акції. Завдяки злагодженій співпраці відділу освіти й відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Шполянської міської ради ОТГ у закладах загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти серед дітей було розповсюджено світловідбиваючі браслети.
Через постійні обстріли та пошкодження критичної інфраструктури українські міста й села вечорами занурюються в темряву. Недостатнє освітлення вулиць і проїжджої частини — це постійний ризик для здоров’я та життя як дорослих, так і дітей. Важливо пам’ятати й дотримуватися елементарних правил пересування у темний час доби.
У Правилах дорожнього руху у розділі 4. «ОБОВ’ЯЗКИ І ПРАВА ПІШОХОДІВ» (п. 4.4.) чітко прописано: «У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи».
Крім того, у темний час доби рекомендовано надавати перевагу світлим речам. Людина, вдягнена у темне, ввечері стає «невидимкою» для водіїв.
Будьмо свідомими, убезпечуймо себе та дітей від біди. Це можливо при дотриманні згаданих вище елементарних правил.
Усім, хто долучився до згаданої вище акції, дякуємо за небайдужість до власної безпеки!
Поділитись:
Перейти до вмісту