«ПІДПРИЄМЦІ ГРОМАДИ: ІСТОРІЯ УСПІХУ» Знайомтесь: Ірина Бирюк – власниця крафтової пекарні «Leo Mill»

З ініціативи в.о. міського голови Олега Кошового сектором інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Шполянської міської ради започатковується нова рубрика «Підприємці громади: історія успіху». У ній розповідатимемо про те, як жителі нашої громади пройшли шлях від ідеї до прибуткової власної справи, чому важливо, щоб громада була дружньою до бізнесу, а він, у свою чергу, ставав усе частіше соціально відповідальним.
Перша героїня започаткованої рубрики – жінка-підприємниця. Днями в нашому місті з’явилося нове затишне місце, де панує аромат свіжої випічки та кави. Це пекарня «Leo Mill». Її засновниця Ірина Бирюк щиро поділилася своєю історією та розповіла про те, як їй вдалося втілити мрію в життя.
Ірина з дитинства захоплювалася кулінарією. Після закінчення Черкаського кооперативного технікуму за спеціальністю «технік-технолог» працювала в місцевому ресторані «Україна», а потім майстром у Васильківському професійно-технічному ліцеї. Однак життя внесло свої корективи. Сімейні обставини змусили Ірину звільнитися з роботи.
З початком війни Ірина не сиділа склавши руки, почала випікати пиріжки та печиво для захисників. У 2016 році вона стала домашнім кондитером. Її вироби швидко завоювали любов жителів громади, адже були лише смачними, приготовані з душею.
Відчувши смак успіху, Ірина почала рухатися далі. З 2022 року захопилася випічкою хліба. За короткий час вона пройшла шість майстер-класів та отримала сертифікати. Наразі Ірина навчається коровайній справі в спеціальній школі. Її прагнення до самовдосконалення та щира любов до своєї справи не могли залишитися непоміченими. Місяць тому Ірина відкрила власну крафтову пекарню «Leo Mill». У затишному магазині панує атмосфера тепла та комфорту. Кожен відвідувач може насолодитися ароматною кавою та свіжою випічкою.
Асортимент пекарні вражає: гречаний, житній, білий хліб, пиріжки, булочки, зефір, тістечка, торти – тут кожен знайде щось до смаку. Пані Ірина каже, що всі різновиди хліба в цій пекарні особливі. При його приготуванні використовує лише натуральні інгредієнти: дріжджі ТМ «Духмяна хата» й закваску Левіто Мадре (виведена традиційним шляхом з італійського борошна манітоба та винограду), без використання хімії. Щоб хліб довше був м’яким, змішує житнє й пшеничне борошно, використовує цільнозернове борошно власного виробництва.
З кінця квітня в пекарні розпочали випічку великоднього заварного хліба. До речі, макаронні вироби теж виготовляють самостійно, і вони користуються великим попитом.
Ірина не шкодує коштів на розвиток своєї справи. Вона купує рецепти у відомих кухарів-кондитерів, ціна одного з яких сягає кількох тисяч гривень. Така відданість справі не може не викликати повагу.
Важливо зазначити, що Ірина – це не лише талановитий кондитер, але й щира людина з великим серцем. Вона завжди готова допомогти тим, хто цього потребує, і активно бере участь у волонтерських проектах. У день відкриття магазину-пекарні було прийнято рішення всю отриману виручку передати нашим ЗСУ, придбати щось корисне для них. Родина закупила й передала 100 штук гемостатичних засобів «Кровоспас», які допомагають рятувати життя тим, хто рятує життя нам.
Не дивно, що пекарня «Leo Mill», розташована в Шполі за адресою вул. Грушевського, 1ж, стала улюбленим місцем для багатьох жителів Шполи. Її магазин – це місце, де завжди вирує життя, адже люди знають, що о 12:00 год на них чекає найсвіжіша запашна випічка, яка вже о 12:30 зникає з полиць. Це свідчить про те, що Ірина Бирюк не лише створила чудовий продукт, але й зуміла завоювати серця людей. Ми щиро бажаємо Ірині успіхів та процвітання! Нехай її пекарня стане не просто місцем, де можна купити смачну випічку, але й затишним куточком, де панує атмосфера добра та єднання. Графік роботи пекарні в робочі дні – з 09:00 до 18:00, у суботу з 09:00 до 14 :00, у неділю з 08:00 до 13 : 00.
Справді, поступовий розвиток нашої громади, підтримка воїнів, внутрішньо переміщених людей, знедолених, хворих, малозабезпечених родин неможливий без ефективної співпраці з бізнесом, яка сприяє створенню нових робочих місць, сплаті податків до місцевого бюджету, підвищенню життєвого рівня мешканців та зміцненню економічного фундаменту України.
Поділитись:
Перейти до вмісту