Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції і законів України, актами Кабінету Міністрів України та Положенням про комісію з питань захисту прав дитини.
Комісія сприяє забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

06 травня відбулося восьме у 2024 році засідання комісії з питань захисту прав дитини, що діє при виконавчому комітеті Шполянської міської ради. Членами комісії, до якої входять працівники служби у справах дітей, відділів освіти, у справах у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму, юридичного, а також інспектор СЮП Звенигородського РВП ГУНП в Черкаській області, КП «Центр надання соціальних послуг», КУ «Інклюзивно – ресурсний центр», КП «Муніципальна інспекція» та лікаря загальної практики – сімейний лікар КНП «Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги», розглянуто одну заяву батьків із числа внутрішньо переміщених осіб, одну заяву неповнолітнього із числа внутрішньо переміщених осіб та одну заяву батьків дитини, померлого учасника бойових дій . Трьом дітям рекомендовано надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Надано дозвіл отримати в подарунок автомобіль неповнолітній дитині.

За результатами засідання прийнято компетентні, виважені рішення, спрямовані на забезпечення соціально-правового захисту дитини згідно з чинним законодавством та взяті на контроль до їх повного виконання.

Поділитись:
Перейти до вмісту