З різних куточків України лине подяка від військових

На робочому тижні, що минає, волонтер-шполянин Руслан Яценко відправився у східну частину України з гуманітарним вантажем для наших незламних, до формування якого долучилися КНП «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ під керівництвом директора Василя Уманця і КНП «Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги», який очолює Наталія Качан (ліки, аптечки). Шполянський ліцей №5 теж надав потужну підтримку, відгукнувшись на клич про збір допомоги на потреби ЗСУ (смаколики, засоби гігієни, дитячі листи й малюнки, продукція швидкого приготування й багато іншого). Жителі села Іскрене приготували вареники, напекли пиріжечки, різну здобу, небайдужі люди постійно приносять у КЗ «Центр культури та дозвілля» необхідні речі. Бджілки-трудівниці із філій сіл Лозуватка, Соболівка, Скотареве КЗ «Центр культури та дозвілля» сплели маскувальні сітки. Крім того, у кожен ящик поклали дитячі малюнки й обереги для захисників. СПОП «Відродження» під керівництвом Тетяни Ляшенко теж долучилося до цієї ініціативи, надавши 145 пасочок для військових. 100 літрів питної води надав КЗ «Центр культури та дозвілля».
2 сітки й металеві чашки надали Василю Стеценку, керівнику волонтерської спільноти «В.О.Л.Я», аби він доставив ці речі за запитом військових на «нуль».
Із с. Кринки Херсонської області надсилають слова вдячності хлопці, які отримали посилку з різноманітними смаколиками та янголятами-оберегами, які виготовили учні й учениці Топильнянського ліцею. Для них це настільки приємно, важливо й зворушливо.
Наші захисники — батьки учнів Лебединського ліцею №2 отримали великодні подарунки, які підготували для них діти. Військові щиро дякують усім, хто долучився до її формування.
З північних рубежів нашої держави також лунають слова подяки кожному і кожній за доставлену допомогу. Хлопцям приємно, що їх підтримують, реагуючи на запити максимально швидко, що дітки малюють і пишуть теплі слова, виготовляють обереги.
Лебединська кузня на чолі з Миколою Воликом дякує всім неймовірним українцям з різних куточків України за донати, завдяки яким вдається закуповувати арматуру й виготовляти скоби відповідно до запитів військових.
Також подяка від кузні звучить на адресу Віталія Мусаєва за безкоштовну доставку до кузні 1,5 т арматури і Олегу Кошовому та Шполянської міської ради ОТГ за переданий одноденний заробіток на рахунок БФ «Крила», завдяки чому вдалося закупити ще більше арматури. «Земляки, ви — неймовірні», — це слова наших Героїв, які вони шлють кожному й кожній за невтомні руки, щирі серця, підтримку, яка надихає на боротьбу, коли вже зовсім немає сили! Об’єднуємось, щоб допомагати!
Віримо в нашу перемогу! Працюємо далі для її наближення!
Поділитись:
Перейти до вмісту