Із вдячністю всім матерям нашої громади


10 травня у м. Шпола відбувся мистецький захід, присвячений Дню матері — найріднішої і найближчої людини для кожного з нас. Слова любові, ніжності, вдячності матусям зі сцени дарували талановиті вокальні й танцювальні колективи нашої громади, а також сольні виконавці. У КЗ «Центр культури та дозвілля» зібралися ті, хто носить найкраще ім’я у світі, — МАМА.
Хол цього закладу сьогодні перетворився на справжню картинну галерею. Своїми витонченими, незвичайними витворами мистецтва мешканців і гостей Шполи зустріла художниця-аматорка Юлія Баранова. Саме до Дня матері вона приурочила відкриття виставки власних картин під назвою «Подаруй мені всю палітру, тільки чорного не бери». Тут представлені і яскраві, життєствердні сюжети, і картини в похмурих тонах. За словами художниці, у малюванні вона знаходить розраду, воно заспокоює, відображає її душевний стан. Невеселі образи виходили з-під її пензля на початку повномасштабного вторгнення, коли всі ми були розбиті, розгублені й пригнічені. Успіхи ж наших військових на полі бою додають позитиву, підбадьорюють і створюють в уяві яскраві картини, які згодом переносяться на полотно. Неперевершеними витворами мистецтва можна буде помилуватися вчитальній залі міської бібліотеки з 14 травня (м. Шпола, вул. Лозуватська, 59; Графік роботи: Пн.-чт. з 8:00 до 17:00; Пт. з 8:00 до 16:00; Сб.-нд. вихідні).
Не менш натхненням та неймовірно проникливим, щемливим, душевним став концерт, який із любов’ю підготували для найрідніших діти й дорослі.
«Я вдячний Богові за маму», — слова, які кожен із нас вимовляв у своєму житті або вголос, або подумки. Вони пронизали всі виступи, достукавшись до кожного серця, адже сльози бриніли на очах у всіх присутніх у залі матусь і бабусь, яким ми доземно вклоняємось за наше життя!
Розпочався захід поезією нашої землячки Людмили Солончук, присвяченою всім синам, яких матері так і не дочекалися додому живими, у виконанні ведучої Вікторії Захарчук. Кожне слово проникло глибоко в душі, пройняло до мурашок, стиснувши серце щирістю і невимовним болем.
Далі народний аматорський хор «Оберіг» виконав пісню «Мамо, не плач», присвячену матерям, які втратили на війні своїх синів доньок.
Заслужений працівник культури України Дмитро Вовк зачарував присутніх бездоганним виконанням пісень «Мамине серце» та «Мій рідний край».
Народний аматорський ансамбль камерного співу «Елегія» так проникливо виконав пісню «Мальви», що сльози знову покотилися по щоках.
Анна Рубцова заспівала про те, наскільки важливий мир для нас усіх, і як сильно ми хочемо, щоб закінчилася війна (пісня «Намалюю»).
«Матінка-земля» у виконанні маленької солістки Анастасії Меркотан також отримала відгук у серцях глядачів.
По-справжньому запалили на сцені вихованці зразкового аматорського колективу сучасного танцю «Еліт» танцем «Мрія в нас одна».
Юний вокаліст Андрій Ковальчук чуттєво виконав пісню «Усмішка матусі».
Енергійно, жваво і по-дитячому безпосередньо привітав дорогих матусь дитячий вокальний ансамбль «Viva».
Вікторія Верба, Максим Шевченко і дівчатка з «Viva» розчулили і змусили замислитися, виконавши пісню «Я не хочу війни».
Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» своїм виконанням пісні «У матері над хатою» замилували і також глибоко торкнулися струн душі.
Подяка мамі й тату — слова, які кожен з нас народжував у серці не раз. Хтось встиг сказати найріднішим, а хтось, на жаль, ні. Про все сказане й несказане прозвучало у пісні «Роде мій» від тріо «ВіаЛеДі».
Гурт «Срібна підкова» піснею «Мамина криниця» закликав не забувати, допомагати стареньким матерям.
Юрій Чорноус виконав пісню «Мамине безсоння», яка болем пронизала серця присутніх.
Василь Третяк привітав усіх присутніх у залі матусь піснею «Для мами».
«Срібні струни» додали позитиву й драйву виконанням пісні «Три трембіти».
Народний дитячий танцювальний колектив «Барвінок» КЗ «Шполянськийцентр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» прикував увагу неймовірним виконанням «Долинської польки» — чіткі рухи, їхня синхронність вразили й зачарували.
Народний аматорський хор «Оберіг» і Максим Шевченко за підтримки всіх учасників заходу потужно і натхненно виконали пісню «Браття-українці». Зал аплодував, стоячи, не стримуючи сліз.
Під час концерту неодноразово звучали слова вдячності і глибокої шани матерям, які чекають своїх синів з війни, а також тим матусям, які вже їх не дочекаються ніколи. Ми також низько схиляємо голови перед вашою мужністю і силою — матері Героїв, матері, чиї сини стали до лав Небесного війська.
Ми дякуємо всім матусям і бабусям за безмежну, безкорисливу материнську любов і бажаємо вам, рідненькі, довгих років життя і міцного здоров’я!
Також слова подяки адресуємо керівникам і учасникам колективів, солістам, які підготували такий чудовий концерт, за професіоналізм, уважність до найменших деталей, душевність, ведучим Вікторії Захарчук та Анатолію Міцкевичу, звукорежисеру Олександру Букарю, світлооператору Максиму Цимбаленку за якісну роботу, Світлані Тулуман, костюмеру КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» за виготовлені квіти для оформлення сцени, і всім, хто знайшов час та можливість відвідати захід.
Традиційно найбільша подяка від усіх нас ЗСУ, які дають можливість жити, працювати і проводити різноманітні заходи.
Поділитись:
Перейти до вмісту