Біжу за Героїв — вірю в Перемогу, вірю в ЗСУ

Шполянська громада долучилась до фізкультурно-оздоровчого заходу «Забіг до 10-річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України».
🔹🔸«У 2014-му, з початком бойових дій на сході, було сформовано структуру цивільно-військового співробітництва за стандартами НАТО. Від початку агресії росії проти української держави це співробітництво виступило зв’язковою ланкою між ЗСУ, цивільним населенням та місцевими органами влади. Одним із головних його завдань було визначено національно-патріотичне виховання молоді та підготовка до національного спротиву».🔹🔸
Мета забігу — підтримка наших військових, популяризація здорового способу життя та підвищення рівня національно-патріотичного виховання. Участь у заході взяли найменші мешканці Шполянської громади. Учасники дружно виконали забіг, їхня щира радість та прагнення до перемоги зарядили всіх присутніх позитивною енергією та оптимізмом. Ми впевнені, що такі події сприяють зміцненню патріотичного духу українців, популяризації здорового способу життя та єднанню нашого народу.
Поділитись:
Перейти до вмісту