Довгожительці зі Шполи виповнилося 100 років! Вітаємо з ювілеєм!

Сто років — це не просто вік, це життя, насичене подіями, враженнями та незабутніми моментами. У цей особливий травневий день ми відзначаємо столітній ювілей мешканки м. Шпола Ольги Федотівни Присяжненко, який є свідченням надзвичайного життєвого шляху, сповненого радості й горя, випробувань і перемог. Це вік, коли дивишся в минуле з вдячністю, насолоджуєшся кожним моментом життя.
Ольга Федотівна пройшла складний життєвий шлях: як і більшість їх однолітків, жила, навчалася в школі, потім вирішила стати педагогом, але Друга світова війна зламала геть усі плани на майбутнє. Її, зовсім ще юну дівчину, вивезли на роботи в Німеччину. Пережила війну й поствоєнну розруху, народила двох дівчаток.
Але життя приготувало жінці нові випробування: одна з доньок, на превеликий жаль, померла від хвороби, інша виїхала за кордон. Таким чином матір на схилі літ залишилася самотньою. Має внука, який відвідує бабусю, підтримує, дбає про її добробут, також навідуються до неї соціальні працівники, які приносять продукти, ліки і все, що необхідне старенькій.
Ольга Федотівна у свої 100 років сама обходить себе і власне подвір’я, проте, звичайно ж, здоров’я вже не те, що в юності, та й самотньо їй, коли залишається зі своїми думками, спогадами наодинці.
З нагоди поважного ювілейного Дня народження до іменинниці завітав в.о. міського голови Олег Кошовий, а також заступник міського голови Ірина Каландирець та керуюча справами виконавчого комітету Тетяна Герус, які висловили жінці слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, мудрість, щирість, доброту, а також вручили квіти й подарунки.
Тож, шановна наша довгожителько, вітаємо Вас зі 100-річчям! На вашому життєвому шляху було чимало перипетій, але Ви з гідністю витримували всі випробування долі!
Кожен такий ювілей є гордістю нашої громади. Такі довгожителі, як Ольга Федотівна, є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості. На жаль, знову довелося стати свідком сучасної, жорстокої війни росії проти України… Бажаємо Вам дочекатися перемоги і відсвяткувати її разом з рідними у вільній Україні!
Поділитись:
Перейти до вмісту