Ювілей мудрості: привітали Дарію Дем’янівну Твердохліб

Чудового травневого дня своє 70-річчя відзначила Дарія Дем’янівна Твердохліб. В.о. міського голови Олег Кошовий, заступник міського голови Ірина Каландирець та керуюча справами виконавчого комітету Тетяна Герус завітали до Шполянського ліцею № 3, аби привітати мудрого педагога, світлу, щиру, добру людину, яка дала путівку у світ багатьом поколінням шполян, навчивши їх читати, писати, рахувати, а головне — бути справжніми, чесними, справедливими, хорошими людьми.

Що потрібно вчителю в його день народження? Як і всім, здоров’я й радості, щастя, достатку й спокою. Правда, учителю спокій невідомий, коли повний клас галасливих хлопчиків і дівчаток, яким не сидиться на уроках.

Із глибокою вдячністю за високий професіоналізм, спрямований на виховання та навчання підростаючого покоління громади, відданість обраній справі, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 70-річного ювілею Олег Кошовий вручив ювілярці квіти та грамоту від Шполянської міської ради ОТГ, побажавши їй міцного здоров’я на довгі роки, вдячних учнів, успіхів у всіх добрих справах!

Тож вельмишановна Даріє Дем’янівно, бажаємо Вам величезної сили, щоб Ви могли долати всі труднощі непростої учительської роботи, адже за пів століття вона не стала для Вас рутиною, принесла чимало задоволення, часом віднімаючи сили та нерви. Нехай кожен день приносить нові відкриття й дивує Вас, а учні — радують своїми успіхами й досягненнями в житті!

Поділитись:
Перейти до вмісту