Шполянська футбольна жіноча команда вперше взяла участь у чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд І ліги сезону 2023-2024 р.р.

Ігри проходили у два кола, команди були розподілені територіально на дві підгрупи. Нашими суперницями цього року були : «Оболонь» м. Київ, «Атекс» м. Київ, «Сістерс» м. Одеса, «Лідер» м. Кобеляки, «Юність» м. Чернігів, «Металург» м. Запоріжжя, «Кривбас-2» м. Кривий Ріг. З кожною грою ми набиралися досвіду, чемпіонат був дуже цікавим, команди відрізнялися рівнем гри, підготовкою, фінансуванням та підбором гравців. «Жайвір» в турнірній таблиці зміг випередити лише запорізький «Металург», але однозначно участь в таких престижних змаганнях позитивно вплинула на команду.
Вдячні керівництву команди «ЛНЗ» за підтримку та надану можливість приймати домашні ігри на чудовій «ЛНЗ -Арені», про яку із захопленням відгукувались тренери та гравці команд  суперниць.
Також хочемо відзначити небайдужість до жіночого футболу Черкаську Обласну Асоціацію Футболу (ЧОАФ), яка допомогла із оформленням заявки команди на участь в І лізі та з організацією домашніх матчів.
Вдячні керівництву Шполянської ОТГ, яке приділяє значну увагу спорту та всіляко допомогло молодій команді.
Плануємо тренуватися регулярно й працювати над підвищенням свого фізичного рівня й добре виступити в наступному сезоні.
Поділитись:
Перейти до вмісту