Подяка від військових

Староста с. Лозуватка Сергій Мельник звернувся до Центру гуманітарної допомоги при Шполянській міській раді ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля» за маскувальною сіткою для Віталія Курочки, жителя цього села, який нині несе службу у південно-східній частині України. Звісно ж, працівники закладу швидко підготували і передали її. Крім того, ще одну сітку, а також дитячі малюнки передала філія с. Лозуватка КЗ «Центр культури та дозвілля». Посилку вже доставлено, хлопці дякують за добро і тепло, за таку важливу й необхідну допомогу.

Також за допомогою звернулася мама воїна Даніїла Скорика, який після вимушеного внутрішнього переселення в нашу громаду нині захищає волю держави у східній її частині. Для нього оперативно підготували: мівіну, чай, каву у стіках, вологі серветки, засоби гігієни (туалетний папір, мило, піна для гоління), печиво, м’ясні консерви, шкарпетки, дитячі малюнки тощо. Посилка вже прямує до захисника. Хлопцям приємно, що про них дбають, підтримують, не забувають.

Нагадуємо, що допомогу для військових можна приносити в КЗ «Центр культури та дозвілля», що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 2; пн.-чт. 8:00-17:15; пт. 8:00-16:00.

Дякуємо усім, хто не стоїть осторонь, хто розуміє, що війна — це справа не лише тих, у кого там рідні, тим, хто готує, пече, плете й донатить, допомагаючи наближати нашу омріяну перемогу.

Поділитись:
Перейти до вмісту