Вітаємо наших футболісток з перемогою!

14-15 травня 2024 року в м. Гребінка відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ ім. О. Бутовського м. Полтава, яка виступила організатором змагань. Спортивне свято набуло статусу міжобласного, адже в ньому взяли участь команди з таких міст: Гребінка, Кременчук, Синельниково, Шпола та дві команди з Полтави.
У відбірковому етапі команди були розподілені на дві підгрупи. Нашими суперниками стала основна команда Полтави та «Ягуар» з Кременчука.
У першій грі ми поступилися з рахунком 1:3, наступну — виграли з рахунком 8:3, забезпечивши собі місце у півфіналі, де на нас чекала Гребінка, переможець іншої групи. За результатами гри у попередньому етапі саме вона була фаворитом. Початок матчу був прогнозованим: ми поступалися з рахунком 0 : 1, проте, зібравшись з силами, змогли зрівняти рахунок та довести матч до серії 6-метрових ударів, які вправніше пробили жайворята. В іншій парі переможця визначали команди Полтави 1 та ЖФК Синельниково, яка поступилася номінальним господарям чемпіонату з рахунком 1 : 3. В грі за 5-те місце Кременчук переграв другу команду Полтави з рахунком 2 : 1. У грі за бронзу Синельниково в серії 6-ти метрових ударів перемогло Гребінку. Фінальна гра стала окрасою змагань. Наші гравці успішно протистояли атакам суперниць до останніх хвилин. За 40 секунд до завершення гри ми все ж пропустили м’яч та дали суперникам змогу зрівняти рахунок.
Знову 6-метрові… І знову їх краще виконала команда зі Шполи. Дівчата не стримували емоцій після переможного удару. Кращим гравцем команди визнано Анастасію Тупчієнко.
Поділитись:
Перейти до вмісту