З Днем народження, громадо! З Днем вишиванки!

Шановні жителі громади в серці України! Цьогоріч виповнюється 7 років звідтоді, як ми разом розпочали писати історію наших мальовничих міста й сіл, що нині є часточкою історії як громади, так і держави в цілому. Це історія, яку творять добрі, щирі, працьовиті люди. Ваша щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку шану та повагу.Сьогодні у День вишиванки ми відзначаємо і день народження громади.

Як же приємно бачити різнобарвний вишитий одяг. Він сонячний, бо символізує радість і щастя. Пишаймося тим, що маємо таку неймовірну красу!
Як же нелегко говорити про вишиванки-пікселі наших воїнів. Просякнуті потом, кров’ю і пилом, щоб ми в рідній громаді, у тилу, мали змогу одягнути святкові. Цінуймо захисників, які мають таку міцну волю!
Скільки вишитих візерунків з’являється на полотні, стільки й людських доль єднаються в нашій громаді. Це рідна земля, яку ми разом плекаємо. Тут усюди звучить мелодійна українська мова, а люди прославляють край своїми здобутками та добрими справами.
Наша громада сповнена галасливим дитинством, енергійною молодістю та мудрою зрілістю. Вірю, що діти житимуть у дружній родині, що щасливі одружуватимуться й народжуватимуть малюків, що не буде війни. Це наша спільна мрія!
Щиро дякую всім за хліб-сіль і щедрі ниви, за волонтерські серця й сильні плечі, за міцні знання і врятовані життя, за пліч-о-пліч із захисниками-земляками, за дух нескореної громади в серці України. Бажаю всім родинного добробуту, міцного здоров’я, згуртованості й міці.
З Днем вишиванки! З днем народження, рідна громадо!
Слава Україні! Перемоги та мирного неба!

Поділитись:
Перейти до вмісту