Турбота про здоров’я дітей у громаді — одна зі складових соціальної політики

Оздоровчі заходи сприяють підтримці оптимального фізичного стану, формуванню здорового способу життя та зміцненню імунної системи дітей.
За сприяння фахівців служби у справах дітей Шполянської міської ради у травні стартували оздоровчі заходи для дітей пільгових категорій нашої громади. Двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, та одна дитина – сирота вирушили на відпочинок у Державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек». Одна дитина, батько якої загинув на війні, уже відпочиває в таборі «Здоров’я дітей України» в Закопанах (Польща). Це відбулося завдяки співпраці Чоповицької селищної ради з ГО «Ротарі клуб «Черкаси-Синергія» в рамках спільного міжнародного ротарійського проекту Ротарі в Україні, Polska фінансової допомоги Plymouth Rotary Club NH та фундації Common Man for Ukraine в межах програми Здоров’я дітей України. Налагодженню взаємодії служби у справах дітей із ГО «Ротарі клуб «Черкаси-Синергія» сприяли Черкаська обласна рада та Звенигородська районна рада. Організація «Sul Lago» спільно з неурядовим товариством «Czysty Swiat» дала можливість трьом сім’ям, а саме двом опікунам та трьом дітям, позбавленим батьківського піклування, а також одній сім’ї, батько яких загинув на війні, отримати реабілітацію та поліпшити емоційно-психологічне здоров’я в Польщі.
Нехай відпочинок стане не лише приємним часом, але й важливою складовою повного й здорового розвитку дітей, відновленню їхнього емоційного балансу, зняттю напруги й допоможе відчути себе щасливими.
Поділитись:
Перейти до вмісту