У громаді створюється нова історія у світі пішохідного туризму

З радістю повідомляємо, що вихованці гуртка «Юні туристи» КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» (керівник Дмитро Сивак) знову здобули призові місця. Сьогодні — це перемоги у відкритому обласному етапі Чемпіонату України з пішохідного туризму серед учнівської молоді.
Наші талановиті юні туристи продемонстрували високий рівень підготовки, витримку та командний дух, здобувши такі нагороди:
  • Трут Анастасія та Прудиус Богдан — ІІ місце в середній віковій групі;
  • Сивак Майя — ІІІ місце в молодшій віковій групі.
Змагання відбулися 18 травня 2024 року в мальовничому місті Черкаси. Організатор чемпіонату — Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.
Перемога в такому масштабному турнірі — це не лише особистий успіх юних туристів, але й свідчення високого фахового рівня підготовки та майстерності їх наставника Дмитра Сивака. Його самовідданість, професіоналізм та вміння мотивувати вихованців дають чудові результати, про які свідчать численні перемоги на змаганнях різного рівня.
Бажаємо юним туристам не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові вершини та прославляти нашу громаду у випробуваннях найвищого рівня!
Поділитись:
Перейти до вмісту