Кубок відкритого чемпіонату міста Черкаси наш

Юні волейболістки ДЮСШ Шполянської ОТГ завоювали кубок відкритого чемпіонату міста Черкаси серед дівчат 2012 р.н. та молодших. Змагання проходили 18.05.2924 року в гімназії № 31 м. Черкаси за участю п’яти команд:
1) КДЮСШ 1 м. Черкаси;
2) КДЮСШ 1 (2) м. Черкаси;
3) ДЮСШ «Еріма» Шполянської ОТГ;
4) команда з м. Тальне;
5) збірна команда ЗОШ № 8 м. Черкаси.
Команди показали серйозну підготовку та високу майстерність. На майданчику з 10:00 до 18:00 тривала напружена й емоційна боротьба за право здобути перемогу.
В результаті спортивного протистояння місця розподілилися таким чином:
I місце — ДЮСШ «Еріма» Шполянської ОТГ;
IIмісце — команда з м. Тальне;
IIIмісце — КДЮСШ 1 м. Черкаси;
IVмісце — КДЮСШ 1 (2) м. Черкаси;
Vмісце — збірна команди ЗОШ № 8 м. Черкаси.
Гравчині нашої команди-переможниці: Софія БЕРДАКВероніка ДІБРОВЕНКОАльона ГАРБАРУККрістіна КУЛЬБАЧЕНКОЮлія ЛИСЕНКОЯна МИШАЛОВАДарина МУРАХОВСЬКАЛаура ЧОРНОГАЛАнна КРУЖІЛІНА.
Тренер-викладач — Олена Лисенко.
За перемогу дівчата нагородженні кубком, грамотами і медалями від Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Дякуємо Тетяні Петрівні Сахнюк-Барановій за теплий прийом і достойну організацію змагань.
Найбільша вдячність нашим ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях такого рівня й перемагати, прославляючи нашу громаду!