Сигнаївський ліцей у проєкті «Грай за рівність»

«Грай за рівність» — освітній проєкт, мета якого боротись з гендерними стереотипами у спорті серед української молоді, який реалізовується Klitschko Foundation у партнерстві з UEFA Foundation for Children. Це унікальна програма, яка має на меті через взаємодію вчителів фізичного виховання та учнів зруйнувати стереотипи щодо жінок у спорті та суспільстві загалом.
Учасниками проєкту стали 150 вчителів та вчительок фізичного виховання, серед яких і Трохимець Сергій, вчитель фізичної культури Сигнаївського ліцею Шполянської міської ради ОТГ.
В І етапі проєкту кожен учасник пройшов тренінги на тему гендерної рівності та того, як доносити її учням. З 15 по 21 травня вчителі мали організувати спортивні змагання з однаковим залученням дівчат та хлопців.
Так, 17 травня відбувся спортивний захід під назвою «Солодкий кубок», в якому взяли участь рівна кількість хлопчиків та дівчаток. Це гра, в якій немає «слабких» і «сильних» , оскільки в кожній новій грі нові склади команд.
Всі грають одночасно, не потрібно чекати своєї черги. Це прекрасна можливість, щоб кожен гравець зміг виграти більше одного разу, а це збільшує мотивацію до продовження занять обраним видом спорту.
Захід проходив у незвичній формі. Футбольне поле було розбито на великі сектори, а кожен сектор ще на мініполя. На кожному з мініполів учні, під наглядом вчителів-інструкторів, грали у футбол 4х4. Всього проведено 5 ігор по 5 хвилин. Після закінчення часу кожної гри відбувалася зміна складу команди, це робилося для того, щоб кожен учасник відчув себе переможцем. По завершенні гри усі учасники отримали солодкі подарунки.
Пану Сергію вдалося створити для дітей яскраве та цікаве спортивне свято, яке подарувало їм незабутні враження та приємні емоції.
За проходженням першого етапу, кожен учитель отримає спортивний інвентар для свого закладу освіти.
Поділитись:
Перейти до вмісту