Районний етап ДЮРП: вражаючі досягнення та величезний потенціал

17 травня 2024 року на базі Звенигородського опорного закладу загальної середньої освіти імені Тараса Шевченка Звенигородської міської ради вирували емоції та змагальний дух. Тут відбувався районний етап конкурсу Дружин юних рятувальників-пожежних (ДЮРП).
Цьогоріч у нелегкій боротьбі за звання кращих змагалося 8 команд юних рятувальників із різних закладів освіти Звенигородського району.
Протягом дня юні рятувальники мали змогу продемонструвати свої знання, навички та вміння в чотирьох конкурсних дисциплінах:
 «Візитка»: кожна команда презентувала себе, свою діяльність та досягнення у творчій формі.
• «Пожежна естафета»: юнаки та дівчата змагалися у швидкості та спритності, виконуючи різні завдання, пов’язані з пожежогасінням.
• «Гасіння умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння»: учасники команд продемонстрували вміння правильно та швидко гасити умовну пожежу.
• «Закріплення рятувальної мотузки за конструкцію»: цей конкурс перевірив знання та навички юних рятувальників з безпеки життєдіяльності та роботи з рятувальним обладнанням.
Змагання були запеклими та емоційними, адже кожна команда прагнула до перемоги. За результатами всіх конкурсів переможцями районного етапу конкурсу ДЮРП стала команда «Юні рятувальники» Шполянського ліцею №3 Шполянської міської ради.
«Всі конкурси драйвові й вимагали серйозної підготовки. Завдання так організовані, що, виконуючи їх, відчуваєш себе справжньою рятівницею», — ділиться відчуттями після конкурсу учасниця команди Софія Мамаєнко.
«Виконуючи завдання конкурсу «Закріплення рятувальної мотузки за конструкцію», розумів, що найголовніше — не схибити, бо правильно зав’язаний вузол може врятувати життя», — говорить Андрій Богурський.
Проведення таких конкурсів є важливим кроком у популяризації руху ДЮРП серед дітей та молоді. Це допомагає їм навчатися основам безпечної поведінки, умінню правильно діяти в різних надзвичайних ситуаціях. Юні рятувальники не лише здобувають знання та навички, необхідні для рятування людей та гасіння пожеж, але й розвивають такі важливі якості, як відповідальність, дисципліна, командний дух та прагнення до самовдосконалення.
Вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу! Їхні знання, навички та вміння стануть їм у нагоді протягом всього життя.
Дякуємо організаторам районних змагань, Шполянській міській раді ОТГ, відділу освіти, колективу Шполянського ліцею №3, учителям-наставникам Віктору Дубині, Світлані Коваль, Ірині Шептицькій, Аліні Бабич, Ларисі Кухар за допомогу та підготовку команди до змагань.

Дякуємо Збройним силам України за можливість навчатись!

Поділитись:
Перейти до вмісту