Вшановуємо борців за волю та незалежність України

💙💛23 травня Україна відзначає День Героїв. Це день скорботи за тими, хто віддав своє життя за Україну, день пам’яті про подвиги та день єднання для всіх українців. Це день, коли ми з вами вкотре повинні замислитися над тим, що свобода не дається легко, за неї потрібно боротися, і що кожен з нас може зробити внесок у цю боротьбу. Це день вшанування величі духу українських воїнів — борців за волю України, Героїв, які стояли і які стоять нині на варті миру й спокою в нашій країні.
Сьогодні біля пам’ятника учасникам бойових дій російсько-української війни у Шполі відбувся мітинг-реквієм «Час вибрав саме вас». До присутніх звернувся Олег Кошовий, в.о. міського голови, зазначивши, що День Героїв — це ще одна нагода висловити щиру вдячність та пошану всім, хто поклав своє життя за нашу з вами свободу, тим, хто боровся і захищав Україну!
Завдяки подвигу наших співвітчизників — лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, холодноярців та воїнів УПА — Україна здобула омріяну незалежність, а завдяки сучасним титанам — Героям Небесної Сотні, учасникам АТО/ООС — наша країна й надалі гідно відстоює свою державність у війні з російським агресором.
Гартуймо тіло та дух, шануймо та пам’ятаймо всіх, хто боронить нашу державу як на землі, так і в лавах Небесної гвардії. Покоління українських Героїв боролись за незалежну Україну, ми продовжуємо боротись за вільну й самостійну державу!
Микола Федоров, капітан, офіцер першого відділу Звенигородського районного ТЦК і СП подякував військовим за жертовність і самовідданість. Також він нагадав присутнім про наших Героїв різних історичних періодів: Київська Русь, Гетьманщина, царська росія, радянське поневолення, Друга світова війна, майдан, війна з фашистською росією. Героями, безперечно, є всі, хто боронить нині нашу землю. Героями є й ті, хто, боронячи її, загинув і лише мовчазними поглядами зустрічають нас на місцях пам’яті. Героями є й волонтери та навіть діти. Прикладів такого героїзму маємо безліч… Він наголосив на тому, що захист держави — це наша спільна справи, і ніхто її не зробить, окрім нас. А тим, хто переховується й ухиляється від виконання військового обов’язку, прикриваючись фіктивними хворобами чи неміччю близьких, — ганьба й гріх.
Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто без вагань поклав свої щирі серця до ніг Матері-України, чий героїчний подвиг став прикладом для майбутніх поколінь.
Пам’ятати, шанувати кожного, хто віддав своє життя на цій війні, підтримувати родини Героїв — наш священний обов’язок.

💙💛Слава Україні! Героям слава!

Поділитись:
Перейти до вмісту