Не просто сітка, а символ єднання: руками жителів громади — для захисту наших Героїв

Центр гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», із перших днів повномасштабного вторгнення підтримує ВПО, а також постійно надає допомогу нашим землякам, які несуть службу в лавах ЗСУ.
Одним із постійних запитів військових є маскувальні сітки, тому працівники КЗ «Центр культури та дозвілля»та його філій у селах громади невтомно трудяться над їх виготовленням, як один механізм, ніби професійні швейні цехи.
За підтримки Благодійного фонду «Крила» закуплено матеріалу для виготовлення сіток на суму 63700 гривень. Як правило, це кошти із заробітних плат працівників Шполянської міської ради, які щомісячно перераховують одно чи дводенний заробіток на рахунок БФ. За період із березня по травень 2024 року сплетено та передано нашим військовим більше 40 маскувальних сіток.
До роботи з виготовлення маскувальних сіток залучені філії КЗ «Центр культури та дозвілля» таких сіл: Водяне, Надточаївка, Лозуватка, Марʼянівка, Капустине, Товмач, Соболівка, Скотареве. Віднедавна до цієї роботи долучилися філії сіл Бурти та Васильків. Ці осередки очолюють завідувачі й завідувачки на місцях.
Сітки передавалися нашим захисникам на різні напрямки, коли вони приїжджали у відпустки, пересилалися поштою, передавалися через волонтерів.
Узимку наші бджілки-трудівниці плели сітки білого кольору, а з приходом тепла — кольору хакі.
Для створення однієї сітки залучається до 10 осіб. Це працівники філій КЗ «Центр культури та дозвілля», жителі сіл, люди, які перебувають на заслуженому відпочинку, учні закладів загальної середньої освіти.
Першочергово закриваються потреби в маскувальних сітках Воїнів, які перебувають на передових позиціях, далі — відповідно до запитів наших земляків-захисників.
Плетіння сіток, крім очевидного (розуміння того, що ви долучаєтесь до важливої й потрібної справи — допомагаєте замаскувати нашу військову техніку та бійців), сприяє зниженню рівня тривожності,. Люди, які плетуть сітки, кажуть, що ця робота заспокоює. І це дійсно так, адже залучення дрібної моторики, справді, допомагає нормалізувати психологічний стан.
Дякуємо тим, хто не стоїть осторонь, розуміючи, що бій із ворогом — наша спільна справа, і кожен може на своєму місці робити все необхідне для досягнення спільної мети. Дякуємо тим, хто донатить, допомагаючи придбати матеріали для плетіння маскувальних сіток. Дякуємо всім, хто невтомно їх плете, вкладаючи в кожен вузлик побажання перемоги і благословення для наших незламних! Дякуємо волонтерам, котрі також постійно доставляють сітки хлопцям на нуль.
Доземний уклін і постійна вдячність за захист, за життя Героям, які і вдень, і вночі б’ються з лютим звіром, гинуть, даючи нам можливість жити…
Поділитись:
Перейти до вмісту