Шполянська міська рада передала воїнам квадрокоптери

Учора цитували невмирущі рядки Кобзаря про те, «…. на оновленій землі Врага не буде, упостата». Так і буде! Шполянська громада знову робить внесок у те, щоб ворожої нечисті не було на українській землі.
10 квадрокоптерів РgoDrone FPV сьогодні передано військовослужбовцям Звенигородської ТРО. Раніше розповідали, що коштом місцевого бюджету придбано 60 квадрокоптерів на суму 899 940 гривень. Це перша партія із загального обсягу, які будуть передані ще двом військовим частинам згідно з офіційними запитами, що надійшли в міську раду. Рішення про передачу квадрокоптерів було прийнято на 54-й черговій сесії міської ради 17 травня 2024 року.
«Протестував особисто технічні характеристики, неодноразово чув від наших земляків-захисників, що ця сучасна зброя — «пташки-мисливці» добре зарекомендували себе в бойових завданнях. Подбали про належне забезпечення воїнів», —  відзначив в.о.міського голови Олег Кошовий.
Кожен із летючих «камікадзе» від жителів громади в серці України найближчим часом розпочне полювання на московських звірів.
Ця ініціатива підкреслює незмінну підтримку Збройних Сил України та прагнення допомогти їм у боротьбі з ворогом. Шполянська громада не скраю, бо це наша війна. Разом подбали про забезпечення воїнів.
Питання безпеки — пріоритетні. Разом до Перемоги!
Поділитись:
Перейти до вмісту