Спільними зусиллями допомагаємо нашим військовим

Руслан Яценко, представник Благодійного фонду «Сталевий кордон» у м. Шпола,вирушив у чергову поїзду в східну частину нашої країни. Центр гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», надав йому чай, каву в банках і стіках, мівіну, цукор, засоби гігієни (вологі серветки, мило), дитячі малюнки й обереги, а також 45 літрів питної води. Приватний підприємець, депутат Шполянської міської ради Сергій Кисленко надав для потреб наших військових нову пральну машину.
Домашню здобу спекли й передали жителі села Іскрене.
Оперативно сплели й передали 3 сітки працівники філій КЗ «Центр культури та дозвілля» і мешканці сіл Соболівка, Капустине, Марʼянівка.
Знову разом ми зробили велику справу. Хлопці завжди дуже вдячні за передачі з дому, бо це, по-перше, допомога, а по-друге, потужна моральна підтримка, яка підбадьорює, мотивує.
Дякуємо кожному, хто долучився до цієї поїздки: усім, хто плете сітки, хто готує смаколики для воїнів, усім, хто донатить, відгукується на збори й приносить усе необхідне за потребами військових до гуманітарного центру. Дякуємо волонтерам, які постійно доставляють усе нашим незламним воїнам ЗСУ, котрі боронять нас усіх від російської нечисті. Доземний вам уклін, Герої. Ви — кожен на своєму місці — наближаєте нашу перемогу!
Нагадуємо, що допомогу для військових можна приносити в КЗ «Центр культури та дозвілля», що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 2пн.-чт. 8:00-17:15; пт. 8:00-16:00.
Поділитись:
Перейти до вмісту