У громаді міцнішає співпраця з ГО «Десяте квітня»

Днями до нашого міста завітали представниці ГО «Десяте квітня», що є партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні, аби провести для соціальних педагогів і практичних психологів закладів загальної середньої освіти семінар на тему «Як діяти у ситуаціях гендерно зумовленого насильства». Незважаючи на те, що повітряну тривогу оголошували двічі, захід все ж відбувся. Це свідчить про важливість теми та прагнення учасників отримати знання й навички, які допоможуть їм у роботі.
Наталія Байдюк, PhD, фахівець по запобіганню та протидії гендерно зумовленому насильству ГО «Десяте квітня», радниця голови Черкаської ОВА з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, детально висвітлила тему гендерно зумовленого насильства, надавши відповідну статистику стосовно цієї проблематики.
Важливо донести як до жінок, так і до чоловіків, що не потрібно соромитись звертатись за допомогою, якщо вони зазнали насилля. Важливо навчитись захищати себе, любити себе, а відтак — не дати себе скривдити нікому!
Якщо ви не почуваєтеся в безпеці вдома, зіткнулися з погрозами, залякуваннями, домаганнями, фізичним насильством, можете отримати конфіденційну допомогу, звернувшись на гарячу лінію ГО «Десяте квітня», що є партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні: 0800 33 28 58. Якщо ситуація критична, то, не зволікаючи, набирайте 102.
Дякуємо пані Наталії за змістовний і корисний захід!
Поділитись:
Перейти до вмісту