Кожен крок важливий для перемоги

У липні 2023 року 16-річна студентка Черкаської медичної академії Ірина Уманська та її мама Олена вперше завітали зі Звенигородки у Шполянсьу міську раду з проханням поспівати в багатолюдних місцях Шполи. З тих пір вуличні концерти стали для дівчини та її родини життєвою необхідністю, адже в такий спосіб вона збирає кошти на технічні потреби військового батальйону, у якому несе службу її тато Сергій.
Юна мешканка Звенигородки у вільний від навчання час, а це, як правило, лише вихідні субота й неділя, співає в рідному місті, Тальному, Ватутіному, Лисянці, Умані. Протягом року Ірина шість разів співала в нашому місті — біля міського парку дитячого дозвілля та біля магазину «Файно-маркет» по вулиці Соборній. Були концерти в серпні й жовтні, у грудні й січні, березні й травні, і в спеку, і в мороз і навіть під дощем. «Поспішаю зібрати якомога більше коштів для придбання запасних частин для ремонту автомобілів, якими пересуваються наші воїни на передових позиціях. Нині триває збір на мотовсюдихід «Баггі», яким воїни зможуть оперативно евакуйовувати поранених», — розповідає про мету своїх виступів майбутня медикиня. — Готова співати в різну погоду, аж по 5-6 годин без перепочинку, бо дуже хочу, щоб тато і всі його побратими повернулися додому живими».
Олена Уманська, мама Іринки й дружина воїна Сергія, говорить, що вони пишаються донькою — патріоткою, яка незламно вірить у перемогу України. Разом із нею їздить щомісяця у містечка — адмінцентри великих громад Черкащини.
Ірина й Олена Уманські дякують мешканцям нашої громади за кожен внесок у скриньку, за оплески й підтримку, а також керівникам міського парку дитячого дозвілля та магазину «Файно-маркет» за надане електроживлення до звукопідсилювальної апаратури. Упродовж усіх вуличних концертів у Шполі ними зібрано більше 30 тисяч гривень. Юна донька військового знає, що кожна гривня — це суттєва допомога армії, яка врятує чиєсь життя, підтримає захисників.
Шановні жителі громади — милосердні, добросердечні помічники Збройних сил України! Через загарбницьке російське вторгнення наші талановиті діти змушені співати чи танцювати на вуличних концертах не з розважальною метою. Юні українці заробляють кошти військовим, а щемкими словами пісень нагадують про сум і біль від ворожих знущань над зраненою, але найріднішою, наймилішою і найкращою країною. Кожен крок важливий. Для Перемоги!
Поділитись:
Перейти до вмісту