Шпола — Львів: вивчали досвід великого міста для поступу в громаді

🔷Упродовж квітня цього року партнерська ініціатива Cities4Cities | United4Ukraine, яка допомагає українським громадам налагоджувати партнерства з муніципалітетами країн Європи, організувала тижневий онлайн-курс «Євроінтеграція для громад». У ньому взяли участь більше 500 представників із різних громад України. 15 найактивніших учасників, які з найвищим балом пройшли підсумкове тестування, отримали приємний безкоштовний бонус —відвідати резиденцію ідей у Львові. До їх кола увійшла заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Каландирець. Разом із начальником відділу інвестиційного та соціально-економічного розвитку міської ради Вікторією Захарчук у місті Лева відвідали Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) — унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Після 24 лютого 2022 року тут пролікували більш як 15 тисяч поранених українців, серед яких 350 дітей. Серед напрямків роботи Центру —реконструктивна хірургія, ортопедія і протезування. Людям не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Окрім того, у Центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією. Усю медичну допомогу люди отримують безоплатно. Більш детально про центр — на офіційному вебсайті за лінком https://unbroken.org.ua/ua. Побували в Центрі протезування та ортезування, який відкрився у Львові 10 травня і де в рік зможуть виготовляти понад тисячу протезів, навчати майбутніх протезистів та проводити дослідження й розробки. Він запрацював на базі Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) за підтримки уряду Німеччини.
🔷Незабутні враження, корисні для покращення якості послуг у нашій громаді, залишило спілкування з директором Благодійного фонду UNBROKEN Олександром Кобзаревим, начальником управління інвестицій Львівської міської ради Андрій Павлівим та начальницею управління міжнародних справ та промоції Тетяною Хабібрахмановою. Ці енергійні, творчі люди розповіли про гранти, партнерства, індустріальні парки, напрямки співпраці Львова з донорами та інвестиційними проектами під час війни.
🔷Приємно здивував молодіжний центр, де панує дух інновацій, бажання змінювати Львів, який має статус молодіжної столиці Європи. Такою ж мотивованою, досвідченою та згуртованою є команда Львівської міської ради, яка розвиває міжмуніципальне партнерство з багатьма країнами світу. Тут функціонує Інститут міста Львова, Бюро євроінтеграції, де міжнародна співпраця — серед ТОП-пріоритетів.
🔷Андрій Москаленко, перший заступник міського голови, розповів про стратегічні напрямки діяльності місцевої влади. Вразив професіоналізмом, глибиною знань і непідробною любов’ю до людей, рідного міста міський голова Львова Андрій Садовий. У ході діалогу з очільником Львівської міської ради Ірина Каландирець передала вітання від Шполянської міської ради, а також презентувала на згадку сувенірну чашку з новою символікою нашої громади в серці України, яку безкоштовно розробив львів’янин Віталій Копиняк, та символічну футболку із зображенням артоб’єкта «Крила України».
🔷«Усі ці нові й незабутні враження, приємні для душі знайомства, почуті історії й побачені місця, проведений мером Львова Андрієм Садовим діалог про важливе та подарований ним цінний для совісті браслет від UNBROKEN укупі з ароматами львівської кави й какао на терасі Львівської міської ради додали мені наснаги. Для поступального руху нашої громади в серці України, для зміцнення відчуття незламності», — поділилася враженнями від поїздки Ірина Каландирець в особистому профілі на Facebook.
🔷Cities4Cities United4Ukraine — партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022 року та офіційно підтвердили це 27 лютого 2023 року на Форумі муніципального партнерства в Зіндельфінгені, підписавши Меморандум про взаєморозуміння. До речі, на офіційному вебсайті Cities4Cities United4Ukraine наша громада завдяки відділу інвестиційного та соціально-економічного розвитку міської ради вже має власний двомовний профіль від міжнародної ініціативи, що сприятиме пошуку міжнародних партнерів. https://cities4cities.eu/community/shpola-territorial-community/ 
Поділитись:
Перейти до вмісту