Шполянська міська рада ОТГ успішно реалізує грантовий проєкт у партнерстві з Офісом Ради Європи та Конгресом місцевих та регіональних влад Європи

З лютого по жовтень 2024 року в рамках місцевої ініціативи «Школа Солідарності: публічне державне врядування» відбувається активна робота з навчання, розвитку та єднання жінок-переселенок та молоді Шполянської громади. Ця ініціатива, яку Шполянська міська рада здобула в ході конкурсного відбору, виконується в межах Грантової Угоди з Офісом Ради Європи в Україні як частина проєкту «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні». Проєкт реалізується Конгресом в рамках Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та відбудова» на 2023-2026 роки.
Проєкт має на меті:
– Підвищити обізнаність жінок-переселенок про їхні права та можливості (30 осіб).
– Виховати активну молодь, яка надалі зможе стати членами молодіжної ради (30 осіб).
– Створити одну неурядову громадську організацію (далі НГО) з числа жінок-переселенок.
Довгоочікувані результати проєкту:
– Покращення економічних показників (завдяки залученню коштів НГО, реалізації молодіжних бізнес-проєктів та новим знанням для віддаленої роботи).
Досягнення на травень 2024 року:
– Створено публічну сторінку «Школа Солідарності: публічне державне врядування».
– Створено 2 Telegram-канали.
– Проведено публічне голосування за логотип проєкту на сторінці Facebook.
– Проведено 6 тренінгів для жінок та 4 тренінги для молоді (з 25 запланованих).
– Уже залучено понад 30 жінок та 40 молодих людей до участі в тренінгах. І на цьому не зупиняємось.
– За кошти грантонадавача триває ремонт кабінету в приміщенні Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради ОТГ, який стане простором «Школа Солідарності».
– Придбано за грантові кошти меблі, техніку, обладнання, канцелярію для ефективного проведення тренінгів цільовим групам.
Найближчі плани:
– Відкриття «Школи Солідарності» на початку червня 2024 року. «Школа Солідарності» — це місце, де жінки-переселенки та молодь можуть здобути нові знання, навички, знайти підтримку та однодумців, а також стати активними учасниками життя громади!
– Встановлення вивіски: «Школа Солідарності» на приміщені Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради ОТГ.
– Проведення запланованих тренінгів для жінок-переселенок та молоді, а їх залишилось ще 15.
– Створення НГО з числа жінок-переселенок та активних жительок громади.
Приємно вражені, що до тренінгів долучилися жінки з числа ВПО із сусідньої Лип’янської сільської громади. Нас надихає така співпраця, адже з’являється розуміння, що в теперішній час, у нових умовах їм це необхідно. Навіть з Івано-Франківщини писали, щоб ми транслювали тренінги засобами Інтернет-зв’язку. На жаль, грантовою угодою це не передбачалося.
Кожен тренінг триває понад 3 години, тому проєктом передбачена оплата кейтерингових послуг, а саме перерви на каву-брейк. З метою організації легких перекусів між міською радою та ФОП Мальчик К.П. було укладено договір про доставку їжі, адже короткі перерви на каву-брейк є не лише невід’ємною частиною турботи про здоров’я, культури спілкування, а й можливістю зробити паузу, перекусити й набратися сил для повноцінної роботи.
Запрошуємо всіх зацікавлених долучатись до роботи «Школи Солідарності». Попереду ще багато цікавого! Не прогайте!
Шукайте нас в соцмережах! Долучайтеся до нас! Ми відкритті до спілкування!
Фейсбук:    https://www.facebook.com/profile.php?id=61556644439235 
ТГ канал для молоді: https://t.me/UNITE_TALK_ACT
ТГ канал для жінок: https://t.me/schoolSolid
Поділитись:
Перейти до вмісту