З Днем екстреної медичної допомоги!

Сьогодні, 27 травня 2024 року, професійний день співробітників екстреної медичної допомоги.
Привітати й побажати здоров’я, витримки до Шполянської підстанції Звенигородської станції екстреної швидкої допомоги завітали Олег Кошовий, в.о. міського голови, та Тетяна Герус, керуюча справами виконавчого комітету.
Олег Кошовий зазначив, що це нелегкий труд, пов’язаний із постійним ризиком, стресом, роботою на межі людських можливостей, коли лік іде на хвилини, коли не маєш права на помилку, бо її ціна подекуди буває занадто високою.
За сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм у наданні медичної допомоги в у мовах воєнного стану, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня екстреної медичної допомоги відзначено й нагороджено грамотами:
– Станіслава Бублія — фельдшера з медицини невідкладних станів (бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та виїзних консультативних бригад);
– Олександра Терещенка — фельдшера з медицини невідкладних станів (бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та виїзних консультативних бригад);
– Андрія Луговенка — водія автотранспортних засобів (бригад екстреної (швидкої)медичної допомоги та виїзних консультативних бригад).
Шановні працівники швидкої медичної допомоги!
Ми вклоняємося вашій самовідданості, мужності та силі духу. Ви — справжні янголи-охоронці, які першими поспішають на допомогу людям у найскладніші хвилини їхнього життя.
Ви рятуєте життя, боретеся за здоров’я людей, даруєте не лише другий шанс на життя, але й віру в те, що допомога завжди прийде. Ваша робота — це покликання, яке потребує високого професіоналізму, стійкості, рішучості, а також великого серця.
Ми бажаємо вам, наші шановні лікарі, медсестри та водії, міцного здоров’я, сил і терпіння у вашій благородній справі. Нехай кожен ваш день буде наповнений взаєморозумінням та підтримкою!
Дякуємо вам за сумлінну роботу, за готовність прийти на допомогу, відданість покликанню.
У день тих, хто щодня самовіддано рятує наші життя, бажаємо терплячих пацієнтів, спокійних робочих змін, міцних нервів і сімейного благополуччя!
Поділитись:
Перейти до вмісту