ОБГРУНТУВАННЯ відповідно до вимог п. 4¹ Постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року №710 до процедури закупівлі № UA-2024-05-27-007448-a

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі: «Поточний дрібний ремонт вул.. Соборна, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області» визначені в проектно кошторисній документації за даним поточним дрібним  ремонтом, яка пройшла експертизу, та проєкті.

  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі

Очікувану вартість предмету закупівлі: «Поточний дрібний ремонт вул.. Соборна, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області» визначено зі зведеного кошторису на виконання робіт «Поточний дрібний ремонт вул.. Соборна, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області» проектно кошторисної документації, яка пройшла експертизу.

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням наявної потреби в закупівлі даного виду робіт, за КЕКВ: 2610 – Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям), та передбачений Рішенням Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади про місцевий бюджет на 2024 рік (зі змінами).

 

Поділитись:
Перейти до вмісту