Шполянська громада — переможець Другого загальнонаціонального конкурсу з відкритого врядування

28 травня 2024 року в Києві відбулася Платформа діалогу місцевого та центрального рівнів влади «Відкрите врядування як ключовий компонент для стійких органів місцевого самоврядування». На запрошення Асоціації міст України, Секретаріату Кабінету Міністрів України та Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в діалозі взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Каландирець та начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Шполянської міської ради Мар’яна Кравченко.
Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко вручив нагороди 11-ьом громадам — переможцям Другого загальнонаціонального конкурсу з відкритого врядування. Серед них — Шполянська міська рада, яка отримала відзнаку за перемогу в номінації «Громадські простори як майданчики для взаємодії та діалогу».
Презентуючи учасникам Платформи історію про простір підтримки для ветеранів та їхніх родин Ветеран Hub, який працює в громаді з жовтня 2023 року, Ірина Каландирець розповіла про успішний приклад згуртованості та відкритої співпраці мешканців і місцевої влади у створенні Ветеран Hub, який є місцем, у якому чують, розуміють, піклуються, розвивають, цінують захисників і захисниць, їхні родини, формують культуру шанобливого ставлення до військових та належного поціновування внеску воїнів у мирне майбуття України та гідного вшанування пам’яті загиблих Героїв.
У ході роботи Платформи за участю Мачея Янчака — голови Офісу Ради Європи в Україні, Матьє Морі – Генерального Секретаря Конгресу місцевих та регіональних влади Ради Європи, Хосе Марії Морін — керівника програми «Відкритий Уряд — місцевих рівень», представників міністерств, народних депутатів України, керівників громад — членів Асоціації міст України говорили про важливість відкритого врядування і дотримання прав людини в умовах воєнного стану.
«Наша мета — показати українському суспільству та міжнародним партнерам України успішні приклади згуртованості та співпраці мешканців і муніципальної влади. Ці історії підтверджують, що навіть під час воєнного стану муніципалітети відкрито працюють для своїх мешканців та разом з мешканцями», — наголосив Віталій Кличко.
Поділитись:
Перейти до вмісту