Інвестуємо в здоров’я та майбутнє наших дітей!

Здорове харчування — це не просто їжа, це запорука щасливого та успішного життя дитини! Якісне та повноцінне харчування відіграє ключову роль у фізичному та інтелектуальному розвитку дітей, а також у формуванні їхніх звичок та ставлення до здорового способу життя.
Підтримуючи ініціативу Першої Леді Олени Зеленської в напрямі реформування шкільного харчування, впроваджуємо комплекс заходів, спрямованих на: впровадження системи НАССР; підвищення кваліфікації персоналу харчоблоків; залучення батьків до процесу прийняття рішень.
Що вже зроблено в нашій громаді у сфері модернізації харчоблоків? Замінено застарілі холодильні камери на сучасні та енергоефективні моделі в закладі дошкільної освіти №5 «Калинка», у Васильківському та Лозуватському ліцеяхп’ять шкіл отримали нові духові шафи, які дадуть можливість готувати більш різноманітні та смачні страви для дітей. 17 закладів освіти поповнили свої харчоблоки блендерами та міксерами, що значно полегшить та пришвидшить процес приготування їжі. Замінюється старий та пошкоджений посуд, столові прибори та інший інвентар на новий, безпечний та зручний у використанні. Поступово створюємо для дітей громади дійсно якісні умови раціонального харчування. І під час боротьби за виживання, бо здоров’я на потім не відкладається.
Поділитись:
Перейти до вмісту