MOVE Week 2024 у Шполянській громаді

Шполянська міська територіальна громада долучилася до активностей в рамках Міжнародного тижня руху «MOVE Week 2024».
Метою «MOVE Week 2024» є пропаганда спорту та фізичної активності, широке залучення здобувачів освіти до фізичної активності, використовуючи популярні та нові види спорту. Діти громади взяли участь у руханці, позмагалися в різних видах спорту: настільний теніс, баскетбол, стрітбол, волейбол, фубол, шахи та шашки, а також забіги на різні дистанції.
Організатори тижня руху: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ГО UkraineActive — національний координатор MOVE Week в Україні, за підтримки україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», Міжнародної асоціації спорту і культури (ISCA), ГО «UNITED by SPORT».
@UkraineActive @ISCA-International Sport and Culture Association @Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров’я @Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України @Інститут модернізації змісту освіти МОН @United by Sport #ua_active #NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekUkraine2024 #MOVEWeekUkraine #FindYourMOVE #actforhealth #UBS
Поділитись:
Перейти до вмісту