Підписано меморандум про співпрацю зі «Сталевим кордоном»

30 травня 2024 року підписано Меморандум про співпрацю в сфері благодійної діяльності між Шполянською міською радою об’єднаної територіальної громади в особі в.о. міського голови Олега Кошового та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Сталевий кордон» в особі керівника Олександра Гончара.
Мета підписання цього документа — співпраця сторін у проведенні спільних заходів, реалізації програм та проєктів, спрямованих на допомогу жителям Шполянської міської територіальної громади, які призвані на військову службу (в тому числі збір коштів на їх потреби).
Сторони домовилися про співпрацю в таких напрямках:
1. Проведення заходів щодо соціальної підтримки військовослужбовців, які проживають на території Шполянської міської територіальної громади;
2. Збір коштів на потреби жителів Шполянської міської територіальної громади, які призвані на військову службу, залучення зусиль (можливостей) інших благодійних організацій, меценатів.
Меморандум набирає чинності з дати його підписання. Це вже третя партнерська угода у сфері співпраці міської ради з громадськими інституціями, спільнотами офіційно зареєстрованих волонтерів, які забезпечують підтримку ЗСУ, що свідчить про відкритість органу місцевого самоврядування, співдію у захисті країни.
Сподіваємося на плідну співпрацю задля допомоги нашим незламним землякам-захисникам, які нині воюють, виборюючи мир, спокій і незалежність для України.
Поділитись:
Перейти до вмісту