ГОРДІСТЬ ГРОМАДИ 2024

Днями у Шполянській громаді пролунали останні дзвоники, сповістивши всіх учнів про закінчення навчального року, а випускників — про початок нового етапу в їхньому житті.
Шполянська міська рада підготувала для тих, хто сумлінно навчався, брав участь в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, приємні бонуси: звання «Гордість громади» та грошові винагороди відповідно до досягнень. Сертифікати керівникам закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти напередодні вручили в.о. міського голови Олег Кошовий і начальник відділу освіти Оксана Різник.
Отже, цьогоріч «Гордістю громади» стали:
Колектив вихованців Зразкової дитячо-юнацької телестудії «Ми» (керівник Бондаренко Л.В.);
Народний дитячий танцювальний колектив «Барвінок» (керівник Пресліцький Е.Е.);
Колектив вихованців гуртка «Диво-вовна» (керівник Задворська О.І.);
Колектив вихованців гуртка «Юні ентомологи» (керівник Майборода Л.П.);
Колектив вихованців гуртка «Жар-птиця» (керівник Гегельська Л.М.);
Колектив вихованців гуртка «Фітотерапія» (керівник Антипенко О.М.);
Колектив вихованців гуртка «Колібрі» (керівник Гегельська Л.М.);
Колектив вихованців гуртка «Юні гідробіологи» (керівник Олійник Н.В.);
Колектив вихованців гуртка «Фітодизайн» (керівник Перемот С.М.);
Колектив вихованців гуртка «Юні друзі природи» (керівник Перемот С.М.);
Зразковий дитячий вокальний колектив «Калинонька»(керівник Каландирець В.І.);
Колектив вихованців гуртка «Народна скарбничка» (керівник Бабенко А.А.);
Вокальний ансамбль «Камертон» (керівник Каландирець В.І.);
Ансамбль баяністів (керівник Мошкова Л.А.);
Ансамбль бандуристів «Мелодія струн» (керівник Сташенко К.Г.);
Колектив учнів 5 класу Товмацького ліцею (керівник Гень О.П.);
Зразковий аматорський колектив сучасного танцю «Еліт» (керівник Осадчук Л.А.);
Колектив вихованців гуртка «Юні лісівники» (керівник Майборода Л.П.);
Колектив вихованців гуртка «Флористика» (керівник Олійник Н.В.);
Дует «Волошки» (керівник Підмогильна І.А.);
Ансамбль гітаристів «Акорд» (керівник Георгієва Д.В.);
Вокальний ансамбль «Дзвіночок» (керівник Таран І.П.);
Хор «Сяйво»(керівник Підмогильна І.А.);
Команда учнів«Light in the darkness» (керівник Кухар Л.О.);
Команда юнаків з футболу 2015-2016 років народження (тренер Славінський П.І.);
Команда юнаків з футболу 2015-2016 років народження (тренер Трохимець С.В.);
Команда дівчат «Жайвір» 2013-2014 років народження (тренер Гончаренко В.М.);
Команда юнаків «ЛНЗ-ДЮСШ» 2013-2014 років народження (тренер Славінський П.І.);
Команду дівчат 2012 року народження (тренер Лисенко О.В.);
Команда дівчат «Жайвір» 2011-2012 років народження (тренер Гончаренко В.М.);
Команда юнаків 2012-2013 років народження (Славінський П.І.);
Команда «ДЮСШ» 2009-2010 років народження (тренер Вербівський С.П.);
Команда дівчат «Воля» 2008-2011 років народження (тренер Лисенко О.В.);
Команда дівчат 2012-2013 років народження (Лисенко О.В.);
Футбольна команда «Панда» (Бабкіна Є.О.);
Команда дівчат «Жайвір» 2012-2014 років народження (Гончаренко В.М.);
Команда дівчат «Жайвір» 2013 року народження (тренер Гончаренко В.М.);
Команда дівчат 2007-2008 років народження (тренер Гончаренко В.М.);
Команда дівчат 2013-2014 років народження (тренер Гончаренко В.М.);
Захарченко Андрій Юрійович (тренерФуркало Р.І.);
Солоп Владислав Станіславович (тренер Фуркало Р.І.);
Березін Артем Ігорович (тренер Кирилюк М.В.);
Письменний Ілля Анатолійович (тренер Кирилюк М.В.);
Туркот Максим Леонідович (тренер Пойда Р.В.);
Колос Богдан Денисович (тренер Фуркало Р.І.);
Галета Дмитро Григорович (тренер Фуркало Р.І.);
Курінний Олег Григорович (тренер Кирилюк М.В.);
Карбівнича Варвара Вадимівна (керівник Сивак Д.О.);
Плащевий Максим Євгенійович (керівник Сивак Д.О.);
Ільніцький Андрій Миколайович (тренер Оберемок М.Д.);
Курах Анастасія Михайлівна (тренер Оберемок М.Д.);
Куниця Світлана Віталіївна (тренер Оберемок М.Д.);
Гегельський Дмитро Олександрович (тренер Оберемок М.Д.);
Чала Дарина Богданівна (тренер Оберемок М.Д.);
Музиченко Анна Миколаївна (тренер Оберемок М.Д.);
Гончаренко Назар Іванович (тренер Оберемок М.Д.);
Голуб Олександр Юрійович (тренер Оберемок М.Д.);
Карпулевський Святослав Олександрович (тренер Оберемок М.Д.);
Ляшенко Владислава Валеріївна (тренер Оберемок М.Д.);
Гриців Каміла Костянтинівна (тренер Оберемок М.Д.);
Мошенський Іван Ігорович (тренер Оберемок М.Д.);
Ледовський Тимур Костянтинович (тренер Оберемок М.Д.);
Крикотненко Денис Борисович (тренер Оберемок М.Д.);
Ляшенко Олексій Валерійович (тренер Оберемок М.Д.);
Кунець Іван Русланович (учителі Скринник О.Г., Коломійчук Т.А.);
Кошова Марія Олегівна (учитель Вдовиченко О.І.);
Горбач Володимир Володимирович (учитель Обревко Т.В.);
Салєєва Ірина Олександрівна (учитель Кравченко Т.В.);
Починок Дар’я Віталіївна (учитель Золотоверха Л.О.);
Ткаченко Аліна Олександрівна (учитель Кравченко Т.В.);
Дашко Марина Сергіївна (учителі Любімова Л.О., Бондаренко А.П.);
Коваль Георгій Дмитрович (учитель Курінна Л.В.);
Бойко Дар’я Віталіївна (учитель Ковтун В.Ф.);
Щербак Марина Вадимівна (учитель Колодня В.В.);
Клюковська Віра Русланівна (учитель Брогаренко І.А.);
Коваленко Марія Анатоліївна (учитель Шудрова Л.І.);
Збризький Назар Юрійович (викладач Георгієва Д.В.);
Чернуха Аліна Віталіївна (викладач Георгієва О.П.);
Сотник Марія Олександрівна (учителі Кошова С.І., Сотник С.В.);
Капуста Дар’я Ігорівна (учитель Кісіль В.В.);
Гетьман Анна Миколаївна (керівник Задворська О.І.);
Антипенко Евеліна Вікторівна (керівник Антипенко О.М.);
Хирний Максим Миколайович (керівник Перемот С.М.);
Можний Тихон Вадимович (викладач Мошкова Л.А.);
Бондаренко Олексій Віталійович (викладачі Пиріжок Н.С., Шинкаренко В.В.);
Косачова Ангеліна Василівна (викладач Підмогильна І.А.);
Призигльована Ніколь Ярославівна (викладач Підмогильна І.А.);
Білошицька Олександра Степанівна (учитель Буз С.О.);
Кононенко Макар Русланович (учитель Кучеренко Є.М.);
Тищенко Владислав Євгенійович (учитель Кучеренко Є.М.);
Артеменко Антоніна Ігорівна (учитель Павленко А.А.);
Моторна Мар’яна Вікторівна (учитель Павленко А.А.);
Онищенко Крістіна Сергіївна (учитель Павленко А.А.);
Камеш Михайло Сергійович (учителі Лісогор Л.М., Бондаренко Л.В., Завгородня Н.Г.);
Артеменко Руслана Юріївна (керівник Бондаренко Л.В.);
Вернигора Анастасія Артемівна (керівник Гегельська Л.М.);
Заскалета Вікторія Вадимівна (керівник Гегельська Л.М.);
Катренко Катерина Олександрівна (керівник Олійник Н.В.);
Коваленко Марія Анатоліївна (керівник Гегельська Л.М.);
Купріянова Анна Юріївна (керівник Курінна З.С.);
Лісовська Марія Володимирівна (керівник Гегельська Л.М.);
Олійник Анна Юріївна (керівник Олійник Н.В.);
Сизоненко Дарина Андріївна (керівник Задворська О.І.);
Салєєва Даша Олександрівна (керівник Варяниця М.В.);
Різник Ірина Вікторівна (керівник Варяниця М.В.);
Бабенко Варвара Василівна (керівник Бабенко А.А.);
Мельниченко Олександра Миколаївна (керівник Майборода Л.П.);
Кружіліна Анна Сергіївна (керівник Гегельська Л.М.);
Капуста Вероніка Віталіївна (керівник Гегельська Л.М.);
Самойленко Дар’я Романівна (керівник Майборода Л.П.);
Калюжна Валерія Олегівна (викладач Гончаренко М.М.);
Бакалина Лілія Юріївна (викладач Оніщенко Т.В.);
Лога Софія Василівна (викладач Оніщенко Т.В.);
Бабов Михайло Семенович (викладач Мошкова Л.А.);
Бабов Самуїл Семенович (викладач Мошкова Л.А.);
Бебешко Віктор Андрійович (викладач Мошкова Л.А.);
Качан Анатолій Володимирович (викладач Мошкова Л.А.);
Назарова Катріна Сергіївна (викладач Сташенко К.Г.);
Курах Катерина Михайлівна (викладач Гончаренко М.М.);
Колісник Каріна Миколаївна (викладач Бужкевич В.М.);
Близнюк Ірина Миколаївна (викладач Міцкевич Г.Г.);
Гончаренко Катерина Михайлівна (викладач Гончаренко М.М.);
Бойко Надія Олександрівна (учитель Карий І.В.).
Щиро вітаємо нашу талановиту, креативну, сильну, розумну й винахідливу юнь з отриманням заслужених нагород. Нехай вони стануть стимулом для подальшої кропіткої і невпинної роботи над собою, для нових досягнень. Ви — наша гордість. Ми пишаємося кожним з вас. Сподіваємося, що ви прославлятимете наша громаду й надалі.
Поділитись:
Перейти до вмісту