Ми діти твої, Україно

Щороку в перший день літа увесь світ спиняється на мить, аби згадати, як важливо у всьому цьому хаосі дбати про комфорт та безпеку дітей, адже вони — наш скарб, безмежне щастя й радість, майбутнє нашої неньки України.
З ініціативи Шполянської міської ради напередодні відбувся звітний концерт «Ми діти твої, Україно» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді», присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
Працівники відділу освіти міської ради, адміністрації закладів загальної середньої освіти спільно подбали про організований підвіз шкільними автобусами на концерт дітей пільгових категорій із сіл громади.
У фойє КЗ «Центр культури та дозвілля» було представлено вражаючу талантами виставку робіт творчих вихованців гуртків та їхніх наставників із КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді».
На початку заходу дитячі голівки схилилися під час хвилини мовчання за загиблими дітьми та захисниками, життя яких забрали вороги-нелюди.
До дітей і дорослих звернулася заступниця міського голови Ірина Каландирець, побажала всім здоров’я, сил, мужності, витримки, мирного, безтурботного дитинства, радості, хороших друзів, відмінних оцінок. Також вона привітала школярів із закінченням навчального року й початком великих літніх канікул.
Наступним до жителів і гостей нашої громади звернувся Микола Грабовий, представник ГО «Десяте квітня», зазначивши, що це свято — нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, щоб усі вони росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Від імені громадської організації також передав солодощі вихованцям закладу позашкільної освіти- учасникам концерту.
Далі розпочалося справжнє театралізоване дійство «Квітка-семибарвиця» від вихованців театральнго гуртка «Funny kids» (керівник Анюта Порохневська), щедро пересипане піснями від зразкового дитячого вокального ансамблю «Калинонька»(керівник Валентина Каландирець), дитячого вокального ансамблю «Домісолька»(керівник Лариса Кружіліна). Своїм хореографічним талантом вражав народний дитячий танцювальний колектив «Барвінок»(керівник Едуард Пресліцький). Цьогорічні випускники 11-ФМ класу Шполянського ліцею №3 приготували для присутніх пісенний дарунок. А «Прощальний вальс» від уже дорослих, і водночас маленьких для батьків дітей-випускників 11-І розчулив своєю щирістю і змусив замислитись над тим, як швидко летить час…
Дякуємо щиро всім, хто підготував цю феєрію емоцій з пригодами, піснями й танцями, подарувавши бодай ненадовго радісні моменти дітям і дорослим.
Далі розваги й веселощі для малечі продовжилися в Шполянському міському парку дитячого дозвілля. Там на дітей чекали захоплюючі квест-станції, які разом із вихованцями організував керівник гуртка «Юні туристи» Дмитро Сивак, аквагрим і майстерки від керівників гуртків КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді», а також різноманітні активності. Сподіваємося, дітлахам вдалося гарно провести свій час.
За оформлення сцени та костюми дякуємо костюмеру Світлані Тулуман, а за чудовий звук — художньому керівнику КЗ «Центр культури та дозвілля» Олександру Букарю.
За організацію заходу дякуємо також креативній, мудрій, чудовій людині, яка очолює КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді», згуртовує, надихає й мотивує колег своєю невичерпною енергетикою, — Людмилі Бондаренко.
Також дякуємо колективу Шполянського міського парку дитячого дозвілля на чолі з директором Оксаною Різник за чудову атмосферу і затишний дитячий простір.
Теплу подяку адресуємо директору ТОВ «ВЕРЕСЕНЬ ПЛЮС» (Файно-маркет) Євгену Тертишному за надані 600 пачок морозива для дітей-глядачів та дітей-організаторів заходу, яке залюбки смакували після концерту всі діти-глядачі та вихованці гуртків.
Дякуємо всім діткам і дорослим, які відвідали творчий звіт, різноманітні активності в парку і на якусь мить поринути в чарівний, безтурботний світ дитинства.
Безмежна подяка неодноразово лунала зі сцени на адресу наших мужніх воїнів-титанів, завдяки яким є можливість проводити такі заходи.
Нині, коли в нашій країні триває жорстка війна, цей день не є веселим і безтурботним, як це було раніше. Сьогодні ми згадуємо всіх дітей, які загинули внаслідок війни та різних видів насильства. Ці щирі й справжні діти були ні в чому не винними. Вони були просто дітьми. Цей гріх не змити ворогам ніколи! Бо їм немає прощення!
Пам’ятатимемо!
Поділитись:
Перейти до вмісту