Підготували допомогу для наших воїнів

До Центру гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», звернувся капелан Микола Сакундяк, який несе службу d східній частині України.
За його запитами і потребами побратимів було оперативно підготовлено й сформовано передачу, до якої увійшли: 2 маскувальні сітки від працівників філії с. Товмач КЗ «Центр культури та дозвілля» та жителів села, 36 літрів питної води, печиво, м’ясні консерви, макарони, чіпси, чай, кава у стіках, ліки, сухі супи швидкого приготування, вологі й сухі серветки, сухі душі, липучки від мух, мило, обереги й малюнки від діточок нашої громади.
Хлопці завжди з нетерпінням чекають ці передачі з дому, радіють, отримуючи їх, і щиро дякують усім жителям громади. А наш обов’язок — підтримувати їх усіма можливими способами і теж бути вдячними за їх жертовність, за захист.
Нагадуємо, що допомогу для військових можна приносити в КЗ «Центр культури та дозвілля», що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 2; пн.-чт. 8:00-17:15; пт. 8:00-16:00.
Війна — це не те, що десь далеко. Війна — сьогодні справа кожного українця. Не спиняймось! Рухаємося далі до досягнення спільної мети — миру в нашій країні.

Поділитись:
Перейти до вмісту