Засідання комісії: захист прав дитини у Шполянській міській раді

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.
30 травня відбулося дев’яте у 2024 році засідання комісії з питань захисту прав дитини, що діє при виконавчому комітеті Шполянської міської ради.
Членами комісії, до якої входять працівники служби у справах дітей, відділів освіти, у справах у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму, юридичного, а також інспектор СЮП Звенигородського РВП ГУНП в Черкаській області, КП «Центр надання соціальних послуг», КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», КП «Муніципальна інспекція» та лікаря загальної практики — сімейного лікаря КНП «Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги» трьом малолітнім дітям рекомендовано надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Одній неповнолітній дитині надано дозвіл на дарування житлового будинку з надвірними будівлями і спорудами та земельної ділянки, а також укладення договору купівлі-продажу автомобіля. Підготували для затвердження:
  • п’ять висновків про доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно малолітніх дітей;
  • висновок про недоцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно малолітніх дітей. Над неповнолітньою дитиною встановлено піклування та призначено піклувальника.
У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти й обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.
Поділитись:
Перейти до вмісту