У школах громади пролунав Останній дзвоник у 2023/2024 навчальному році

30 та 31 травня в закладах загальної середньої освіти громади відбулося довгоочікуване свято — Останній дзвоник. Цей день радісний, сумний, тривожний і сповнений надій та сподівань водночас. Для школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах із яскравими враженнями, а для випускників — це прощання з безтурботним дитинством. Підтримати їх у цей хвилюючий день зібралися учні, вчителі, батьки. Щирі слова побажань лунали цього дня від директорів, класних керівників, учнів початкових класів. Учнівство Шполянських ліцеїв №1 та №3 привітав в.о. міського голови Олег Кошовий та побажав бути впевненими у власних силах, невичерпного завзяття, здійснення всіх мрій та миру Україні!
Під час святкування було нагороджено учнів Шполянських № 1, 2, 3, 5, Лозуватського, Топильнянського ліцеїв, які стали переможцями та призерами ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Міжнародного конкурсу з української мови мені Петра Яцика у 2023/2024 навчальному році.
Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовіддану працю, постійну самоосвіту, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм учням.
Вітаємо всіх учасників освітнього процесу зі святом останнього дзвоника та успішним закінченням ще одного непростого шкільного року!
Дякуємо незламним ЗСУ! Слава Україні!
Поділитись:
Перейти до вмісту