Допомога для військових

До Центру гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», звернулася Надія Білоус, дружина нашого захисника-земляка Ігоря Білоуса, який нині несе службу в східній частині України. Тут їй допомогли оперативно сформувати посилку для військового, до якої увійшли: 3 маскувальні сітки (сплели працівники філій КЗ «Центр культури та дозвілля» і жителі сіл Соболівка, Васильків, Лозуватка), чай, мівіна, ліки, сухі душі, мило, вологі серветки, засоби від гризунів. Також діти нашої громади підготували малюнки для хлопців. Військові вдячні за допомогу кожному, хто долучився до неї.
Підрозділ ЦУНАМІ отримав 2 маскувальні сітки і висловлює КЗ «Центр культури та дозвілля» вдячність за те, що відгукнулись і оперативно закрили цю потребу.
Крім того, за допомогою для сина Даніїла Скорика, який після вимушеного внутрішнього переселення в нашу громаду нині захищає волю держави у східній її частині, звернулася його мама. Для молодого воїна підготували: мівіну, чай, каву у стіках, вологі серветки, засоби гігієни тощо.
Нагадуємо, що допомогу для військових можна приносити в КЗ «Центр культури та дозвілля», що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 2пн.-чт. 8:00-17:15; пт. 8:00-16:00.
Працюємо далі, спільними зусиллями допомагаючи нашому війську протистояти ворогу.
Поділитись:
Перейти до вмісту