Допомога для земляків-захисників

🔷Шполянин Михайло Бабенко, який несе службу у східній частині України, прибув у відпустку додому буквально на кілька днів і звернувся до Центру гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», де для нього сформували передачу, до якої увійшли: чай, кава у банках і стіках, дощовики, вологі серветки, мило, обереги.
🔷3 маскувальні сітки, які оперативно сплели працівники філій КЗ «Центр культури та дозвілля» і жителі сіл Капустине, Лозуватка, Соболівка надали волонтеру Василю Стеценку.
🔷Фермер із с. Терешки Валерій Ласкавий надав необхідну кількість пального військовослужбовцю Володимиру Кучерявому, який несе службу у північно-східній частині України.
🔷Нагадуємо, що допомогу для військових можна приносити в КЗ «Центр культури та дозвілля», що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 2пн.-чт. 8:00-17:15; пт. 8:00-16:00.
Дякуємо кожному й кожній, хто не стоїть осторонь, а допомагає нашим незламним протистояти оскаженілому окупанту. Цю війну не виграти лише зброєю. Потрібні спільні дії, спрямовані на досягнення перемоги.
Поділитись:
Перейти до вмісту