Всеукраїнський турнір з футболу та турнір з футзалу серед дівчат з нагоди Дня захисту дітей

1 червня ЛНЗ-Арена гостинно приймала команди дівчат, які взяли участь у Всеукраїнському турнірі з футболу, приуроченому до Дня захисту дітей. Організатором змагань виступила Асоціація футболу Звенигородського району за підтримки Черкаської обласної асоціації футболу.

Змагання проходили серед дівчаток 2010 р.н. та молодших.

На Шполянщину завітали команди: «Граніт» (смт Єрки), «Еліта» (с. Демківка, Вінницька обл.), «Жайвір» (м. Шпола) та «Ніка» (с. Лебедин).

Ігри проходили за коловою системою.

За результатами змагань переможцем стала місцева команда «Жайвір», яка провела всі ігри без поразок. Друге місце виборола «Еліта» (с. Демківка, Вінницька обл.). Третє місце розділили «Граніт» (смт Єрки) і «Ніка» (с. Лебедин).

Команди нагороджені кубками, медалями, грамотами та футбольними м’ячами. Кращі гравці отримали цінні подарунки.

Всеукраїнський турнір з футболу з нагоди Дня захисту дітей відбувся успішно, подарувавши учасницям та глядачам багато позитивних емоцій та незабутніх вражень. Він став справжнім святом спорту та дитинства. Ці змагання сприяли не лише фізичному розвитку дівчат, а й зміцненню дружніх стосунків між учасницями різних команд.

Ми вдячні всім, хто долучився організації та проведення до турніру.

3-4 червня у Шполі проводився турнір з футзалу серед команд дівчаток 2012 р.н. та молодших.

У змаганнях взяли участь команди «Жайвір» (Шпола), «Кристал» (Линовицька ОТГ Чернігівська обл.) та «Ніка» (с. Лебедин).

Ігри проходили в два кола, що дало змогу зіграти більше ігор.

В перший день шполянки перемогли своїх ровесниць з обох команд. Але наступний день був набагато цікавішим: «Жайвір», перемігши лебединську команду, несподівано поступився гостям з Чернігівщини з рахунком 0:2, які в свою чергу не змогли переграти «Ніку», закінчивши гру внічию із рахунком 1:1.

За результатами всіх ігор кубок переможців залишається в Шполі, срібло отримав «Кристал» з Линовиці, бронза — у «Ніки» з Лебедина.

Нагородження проводила кандидат у майстри спорту з футзалу, вихованка ДЮСШ Шполянської ОТГ та футбольного клубу «Жайвір» Каріна Микитенко, яка із зацікавленістю спостерігала за поєдинками та підтримувала своїх маленьких одноклубниць.

Дівчата з команди, знаючи, що їхня іменита колега отримала травму, яка потребує хірургічного втручання, підтримали її, долучившись до збору коштів на лікування, та побажали їй якнайшвидшого одужання й повернення до спортивної діяльності.

Всі учасниці змагання отримали медалі. Кращі в номінаціях — воротарка, захисниця, нападниця — отримали цінні подарунки та грамоти.

Наймолодша гравчиня також отримала подарунок.

Такі змагання мають дуже важливе значення для відновлення психологічного та морального стану дітей.

Поділитись:
Перейти до вмісту