Наш Краєзнавчий музей відвідали діти із сусідньої області

Настало літо — пора відпочинку для школярів. Це також і період різноманітних екскурсій. Для учнів молодших класів закладів загальної середньої освіти нашої громади організовано екскурсії до місцевого Краєзнавчого музею, які проходять пізнавально, цікаво й захопливо. Діти дізнаються багато невідомих фактів з історії рідного краю завдяки Наталії Кунець, науковому співробітнику Краєзнавчого музею КЗ «Центр культури та дозвілля», та Діані Онищенко, лектору-екскурсоводу. Вони планують і проводять екскурсії, захоплюючи своїми розповідями і занурюючи у світ минувшини.

Проте цілковитою несподіванкою для співробітниць музею став візит учнів та викладачів Коробчинського ліцею Кіровоградської обл. Дорослі уважно слідкують за сторінкою нашого Краєзнавчого музею в соціальній мережі Фейсбук, читають неймовірно цікаві дописи, тому й було прийнято рішення завітати на екскурсію особисто. Діти й дорослі отримали масу нових вражень, емоцій, знань. Були вражені музейною експозицією, а також гостинним і теплим прийомом. Відвідувачі пообіцяли завітати на виставку писанок, а також залишили гарний відгук:

«Щиро дякуємо Шполянському краєзнавчому музею та екскурсоводам Наталії Іванівні та Діані Валеріївні за цікаву та змістовну екскурсію. Ми здійснили подорож у часі від сивої давнини до сьогодення.

Дякуємо і сподіваємось на тісну співпрацю. Бажаємо поповнення колекції і реєстрації в Книзі рекордів Гіннеса».

Пишаємося нашими прекрасними, мудрими працівницями Краєзнавчого музею. Бажаємо ще більше допитливих і вдячних відвідувачів з усіх куточків України!

Поділитись:
Перейти до вмісту