Шановні журналісти та представники видавничої галузі громади!

🔷06 червня — День журналіста — це професійний день людей, які щодня несуть правду, інформацію, знання.
Журналісти — це сміливі та небайдужі люди, які здобувають інформацію, пишуть статті, знімають відео, розповідаючи про важливі події, проблеми та досягнення нашої громади, країни та світу.
У цей особливий день щиро вітаємо всіх журналістів, редакторів, фотокореспондентів, операторів, видавців та інших працівників інформаційної сфери. Ваша робота надзвичайно важлива, адже ви не лише інформуєте людей, але й формуєте громадську думку, впливаєте на суспільні процеси, боретеся за справедливість та правду.
Ми особливо вдячні нашому місцевому медіа-простору, який завжди активно висвітлює життя Шполянської громади. 🔶Інформаційному щотижневику «Шполяночка +» за цікаві та актуальні статті, які дають читачам можливість бути в курсі всіх подій, що відбуваються в місті.
🔶Інтернет-виданню «Шполяночка +» за динамічний та сучасний формат подачі інформації, який робить її доступною та цікавою для широкої аудиторії.
🔶Районному віснику «Шполянські вісті» за багаторічну та плідну роботу, за збереження та популяризацію історії та культури Шполянщини.
🔶Місцевому FM-радіо- за оперативність, мелодійність контенту.
Ваша робота – це не просто професія, це покликання, яке ви виконуєте з щирою любов’ю до своєї справи.
Нехай ваша робота завжди буде корисною, цікавою та плідною!
Поділитись:
Перейти до вмісту