Школярі та «Благоустрій» б’ють на сполох через знищення саджанців

Місяць тому, узявши участь в екоакції «Шевченко єднає Україну», організованій Черкаською обласною військовою адміністрацією, учні 11 класів міських закладів освіти та працівники комунального підприємства «Благоустрій» по вулиці Шкільній висадили 27 саджанців дуба, які символізували незламність та єдність усіх областей України й АР Крим. Це стало не лише чудовою можливістю озеленити місто, але й прищепити юному поколінню любов до природи та відповідальність за довкілля.
Працівники «Благоустрою» дбайливо доглядали за саджанцями, регулярно поливаючи молоді деревця.
Усі вірили, що дубовий сквер, створений спільними зусиллями, стане окрасою міста й подарує свіжість та затишок його жителям. На жаль, віра в людську свідомість та відповідальність обернулася гірким розчаруванням. Невідомі, нехтуючи естетичною цінністю та екологічною важливістю зелених насаджень, безжально вирвали з корінням 19 саджанців. Залишилося лише 8 деревець, які не мають шансів на повноцінне зростання без своїх побратимів.
Цей вчинок не просто завдає шкоди екосистемі міста, він руйнує віру в добро та псує враження від нашого спільного дому.
Звертаємося до жителів Шполи зі щирим проханням бути небайдужими до подій, що відбуваються! Бережімо зелені насадження, адже вони не лише прикрашають наше місто, але й роблять його чистішим, здоровішим та затишнішим.
Бережімо те, що створюємо спільними зусиллями, адже це — наше майбутнє!
Поділитись:
Перейти до вмісту