Головне із засідання виконкому

6 червня 2024 р. під головуванням в.о. міського голови Олега Кошового відбулося 11-те у цьому році засідання виконавчого комітету Шполянської міської ради ОТГ, під час якого було розглянуто й прийнято рішення по 50 питаннях порядку денного.

Серед інших ухвалено низку рішень про виплату допомог, а саме:

 1. Соціальна підтримка громадян, які опинилася в складних життєвих обставинах:
 • діти з інвалідністю, онкохворі з різними стадіями захворювання, особи з тяжким перебігом хвороби різного ступеня складності — загалом 27 осіб; загальна сума виплат — 80 200 грн.;
 1. Допомога на поховання: 3 особам по 2000 грн.; загальна сума — 6000 грн.
 2. Допомога військовим:
 • учасники російсько-української війни та АТО/ООС: загалом 51 особа по 2000 грн.; загальна сума — 102 000 грн.;
 • від мобілізованих отримано 13 заяв на виплату одноразової допомоги в розмірі 20 000 грн.; загальна сума — 260 000 грн.; з початку року проведено 89 виплат по таких заявах;
 • 7 пораненим військовим згідно із отриманими заявами на лікування та реабілітацію виділено кошти на загальну суму 70 000 грн.
 • 3 рідним загиблих Героїв-земляків по 100 000 грн.; загальна сума — 300 000 грн.
 1. Одноразова допомога на вирішення житлово-комунальних потреб в опалювальний період сім’ям військовослужбовців: загалом 48 осіб по 3000 грн.; загальна сума — 144 000 грн.
 2. Допомога дітям:
 • 3 малолітнім особам надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
 • одній дитині, позбавленій батьківського піклування, надано одноразову грошову допомогу в розмірі 4240 грн.;
 • одній дитині зі значними порушеннями функцій опорно-рухового апарату відшкодовано вартість проїзду до закладу загальної середньої освіти за травень у сумі 1007 грн.

Крім того, членами виконкому прийнято рішення про затвердження 5 висновків про доцільність позбавлення батьківських прав й 1 — про недоцільність.

Архітектура та містобудування

Під час виконкому також було прийнято низку рішень у сфері архітектури та містобудування, зокрема 2 ФОПам надано дозволи на здійснення  виносної торгівлі, 1 ФОПу — на встановлення малої архітектурної форми технологічного призначення.

Також внесено зміни у графік руху міських автобусних маршрутів загального користування в м. Шпола.

Кожне засідання виконкому як виконавчого органу відображає робочі процеси місцевої влади, відіграє важливу роль у соціальній підтримці жителів громади.

Відповідно до регламенту всі рішення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті міської ради.

Поділитись:
Перейти до вмісту