Артисти нашої громади підкорили серця учасників фестивалю «ART-TOLOKA. Open AiR»!

8 червня на мальовничій Звенигородщині відбувся регіональний тур обласного фестивалю народної музики «ART-TOLOKA. Open AiR». У цьому святі автентичного співу взяли участь талановиті виконавці з різних куточків Черкащини, які щиро ділилися з глядачами своїм багатством та красою української народної пісні.
Нашу громаду з гордістю представляли на фестивалі кращі вокалісти КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради:
• Вікторія Корженко (солістка), філія с. Васильків, керівник Ігор Кураш, зачарувала публіку своїм чистим та мелодійним голосом.
• Вокальний дует «Віринея» під керівництвом Юлії Лагутіної з філії с. Лебедин та солістка Ангеліна Косачова з філії с. Сигнаївка, під керівництвом Олександра Лоцмана, порадували глядачів гармонійним співом та щирими емоціями.
• Жіноче вокальне тріо «Оксамит» з філії с. Журавка під керівництвом Віктора Лимара зворушило серця слухачів своїм проникливим співом та майстерним виконанням народних пісень.
Виступи талановитих земляків із центру України стали справжньою окрасою фестивалю. Вони не лише продемонстрували високий рівень вокальної майстерності, але й подарували глядачам незабутні враження та заряд позитивних емоцій.
Щиро вітаємо наших вокалістів із гідною участю у фестивалі «ART-TOLOKA. Open AiR»! Бажаємо їм нових творчих здобутків, натхнення та невичерпної енергії
Поділитись:
Перейти до вмісту