ГРАЙ ЗА РІВНІСТЬ

Це освітній проєкт, мета якого — боротьба з гендерними стереотипами у спорті серед української молоді.
Через війну в Україні багато питань відійшло на другий план, зокрема і спорт. Заняття спортом — це основа здорової нації. Саме тому UEFA Foundation та Klitschko Foundation створили проєкт, покликаний змінити цю ситуацію: змотивувати учнівську молодь займатись спортом.
Місія проекту — через взаємодію вчителів фізичного виховання та учнів зруйнувати стереотипи щодо жінок у спорті та суспільстві загалом.
Відбір до першого етапу пройшли 150 вчителів України, серед яких Сергій Трохимець, вчитель фізичної культури Сигнаївського ліцею. В рамках цього заходу він провів круті рухові активності в закладі з дотриманням гендерного балансу діток та отримав спортивний інвентар для проведення занять фізичною культурою.
До ІІ етапу проєкту увійшли 20 вчителів України, які найкраще провели змагання. Тож пан Сергій отримав запрошення до наступного етапу. Він мав унікальну можливість разом з командою з 5 дівчат Сигнаївського ліцею взяти участь в 6-денній інноваційній навчальній програмі на базі одного з футбольних клубів Української прем’єр-ліги — ФК «РУХ» м. Винники Львівської області.
Дівчатка разом із своїми вчителями отримали нові знання, знайшли нових друзів, освоїли нові види спорту (футбол, волейбол, гандбол, бадмінтон, хокей на траві, черлідинг тощо).
Кожен їхній день був сповнений нових емоцій та можливостей.
Дякуємо Klitschko Foundation та UEFA Foundation for Children за унікальну можливість розвивати й надихати на нові звершення наших дітей.
Поділитись:
Перейти до вмісту