На цьому тижні депутати працювали в постійних комісіях

Пленарному засіданню сесії передує робота депутатських комісій. Нагадуємо, що в міській раді створено п’ять профільних постійних депутатських комісій, а саме:
1. Комісія з питань планування бюджету та фінансів.
2. Комісія з питань екології, охорони довкілля та регулювання земельних відносин.
3. Комісія з питань регулювання комунальною власністю, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва, стабілізації та розвитку промислових підприємств міста..
4. Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, культури, фізкультури та спорту, молодіжної політики, засобів масової інформації.
5. Комісія з питань забезпечення законності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
Персональний склад кожної комісії оприлюднено на офіційному вебсайті міської ради за посиланням https://shpola-otg.gov.ua/vlada/postijni-komisiyi/ а також розміщено на інформаційних стендах біля приймальні на ІІ поверсі адмінбудівлі міської ради за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, 59.
11 та 12 червня відбулися засідання всіх комісій, на яких конструктивно опрацьовано питання, заплановані для розгляду на 55 черговій сесії ІХ скликання, надано висновки та пропозиції.
У сесійній залі міської ради депутати зберуться 18 червня 2024 року о 10.00 год.
Поділитись:
Перейти до вмісту