Пам’ятаймо про тих, хто не побачить більше Україну…

🔷Шполянська громада береже пам’ять про своїх Героїв, які віддали життя за країну в російсько-українській війні. Днями відбулася реконструкція стіни Пам’яті біля меморіалу учасникам бойових дій шляхом щільнішого розміщення фотографій полеглих Захисників. Це необхідно було зробити задля того, щоб розмістити світлини всіх воїнів, життя яких забрав підступний ворог на полі бою.
🔷На місці вшанування пам’яті розміщено 71 фотографію не лише уродженців чи жителів Шполянської громади, а й сусідніх Лип’янської та Матусівської. Найближчим часом, після узгодження з рідними та згідно з даними військових підрозділів, додадуть ще 11 фотографій Героїв, які загинули в боях за нашу свободу.
🔷Міська влада вдячна родичам полеглих земляків за згоду змінити вигляд місця пам’яті та спогадів. Кожному жителю й жительці громади варто усвідомлювати, настільки важливо берегти пам’ять про людей, які віддали своє життя за мир. Оновлений меморіал — це місце, де кожен зможе вклонитися в шанобі полеглим, згадати їхній подвиг, висловити свою вдячність за їхню жертовність не лише в дні пам’яті, а й у щасливі миті свого життя — у день народження чи одруження, закінчення школи/університету чи появи малюка в родині. Особистий біль рідних, які переживають трагедію втрати сина, брата, батька чи дідуся, друга — це й наш спільний біль, це складова культури нашого вшанування, честі, етики живого й людяного пам’ятання. А ще — боротьби з ворогом, бо є запорукою зміцнення стійкості громади як спільноти людей, які не забувають про Героїв.
🔷Вони віддали найцінніше та єдине життя за мирне майбутнє рідної України. Пам’ятаймо!
Поділитись:
Перейти до вмісту