Увага! Запрошуємо на навчання!

Запрошуємо на навчання до Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира БЕЗКОРОВАЙНОГО сміливих, креативних, допитливих, патріотичних хлопців і дівчат. Ліцей дає змогу отримати освіту військового профілю для осіб з 15 років одночасно із здобуттям профільної середньої освіти.
Пільги при вступі надаються дітям, чиї батьки загинули при виконанні службових обов’язків, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям військовослужбовців та інших визначених категорій.
Шановні абітурієнти! У вас є право вибирати свій шлях і визначати своє майбутнє. Ліцей надасть вам можливості й ресурси, але все залежить від ваших зусиль, від ваших прагнень і внутрішньої мотивації. Висококваліфіковані викладачі і вихователі, досвідчені офіцери віддають вам свої знання і вміння, щоб виростити покоління, готове до складних викликів сьогодення. Навчальний заклад вкладає у вас більше, ніж ви очікуєте. Ваш успіх і майбутній розвиток квітучої України залежить лише від Вас, гідні сини і дочки своєї країни! «Scientia est potentia» — «знання — це сила».
Насправді Ліцей — середовище, яке з вами залишається на все життя.
Завдяки Збройним Силам України , які відбивають ворожий наступ, наша молодь має можливість вчитися.
З 15 червня ліцей розпочинає прийом документів вступників, який буде тривати до 25 липня 2024 року.
Комісія з прийому справ працює з 09:00 до 17:00 у робочі дні без перерви на обід (крім неділі).
Крім того, у зв’язку з наявністю вільних місць для навчання, оголошується додатковий набір до 11 класу. Запрошуємо юнаків, які у поточному році закінчили 10 класів і бажають пов’язати життя з військовою службою.
Документи до приймальної комісії подаються батьками (вступником) особисто або поштою зручним для Вас способом:
«Укрпошта» — Військово-морський ліцей, вул. Фонтанська дорога, 14, м. Одеса, 65021;
«Нова Пошта» відділення №18 — Військово-морський ліцей, вул. Фонтанська дорога, 14, м. Одеса (адресна доставка); контактні телефони:
0502955435, 0931594226
або доставити особисто за тією ж адресою.
Час і місце проведення вступних іспитів буде повідомлено додатково. Слідкуйте за інформацією на сайтах.
Правила прийому та іншу інформацію для вступників можете переглянути на офіційному сайті ліцею за посиланням: http://vml.mozello.com
/http://vml.org.ua/ та http://сhttps://www.facebook.com/Військово-морський-ліцей — 440261886180816/— 440261886180816/
Поділитись:
Перейти до вмісту