Наша сила в єднанні

Військові, які несуть службу у північно-східній частині України, шлють слова щирої вдячності Центру гуманітарної допомоги при Шполянській міській раді ОТГ за надані 3 маскувальні сітки, які сплели співробітники філій КЗ «Центр культури та дозвілля» і мешканці сіл Товмач, Капустине, Мар’янівка.

Днями надали Василю Стеценку для наших оборонців 5 маскувальних сіток, які сплели бджілки-трудівниці — співробітники філій КЗ «Центр культури та дозвілля» і мешканці сіл Соболівка, Лозуватка, Васильків, Скотареве, Водяне.

Нещодавно із чергової поїздки до наших земляків-захисників, які служать у північно-східній частині України, повернувся Руслан Яценко, один із активних волонтерів громади, представник Благодійного фонду «Сталевий кордон» у м. Шпола. Військові просили передати слова щирої подяки всім, хто долучився до збору необхідного для них: за медичні препарати, гігієну, продукти харчування, випічку, маскувальні сітки, дитячі малюнки й обереги тощо.

Для наших незламних, мужніх воїнів надзвичайно важлива допомога й підтримка, тож не будьмо байдужими, долучаймося до допомоги військовим! Війна — це не лише у них. Це наш спільний біль, спільне горе. І подолати ворога ми зможемо лише разом. Марно чекати, що хтось зробить це за нас. Єднаймось, допомагаймо!

Поділитись:
Перейти до вмісту